Konec víkendu

25. října 2009 v 17:33 | Čivava |  Zápisník

Hned na začátek bych chtěl podotknout, že nejdou nahrát obrázky na blog proto místo toho máte ikonku špatně nahraného obrázku . Samozdřejmě jsem chtěl napsat stížnost na jejich email, ale pak mi došlo, že nebudu jediný kdo bude psát stížnost a tak jsem ušetřil Standu aby mu z toho psaní nevypadali oči z důlku . Stejně s tím nic neudělám, proto se radši vrátím k tomu co jsem vám chtěl říct. (Vše už funguje)


Dnes byl konečně hezký podzimní den (slunce ,,hřálo" bylo slunečno a dokonce až 16°C) a tak jsem se s mojí bláznivou rodinkou vydal nakupovat do OC Zláte Jablko (nechci vědět kdo vymyslel onen název ). Pokud na někoho v nějaké obchodě nevyšli zásoby tak to jsme v tom obchodě asi byly před vámi. Však oni určitě doplní zásoby .
Když jsme se konečně po bůhvíkolikati hodinách vybatolili z nákupního centra na náměstí hráli nějací ,,zpěváci" (jestli se jim teda dá tak říkat) opravdu uširvoucí písně.... Nakonec jsme se po několika hodinách vrátili asi v 17 hod. (asi toho standartního času) domů. Doma jsem si dal polévku a rychle to všechno sepsat .
Do školy se netěším a už vůbec ne na úterý. Minulý týden totiž jak už jsem psal zkoušela učitelka z literatury báseň. Naštěstí zatím jen dobrovolníky, ale jakmile už začně vyvolávat ty kteří ještě nebyly příjde určitě řada na mě jakožto prvního v abecedě . Naštěstí hororoví týden zkončí hned v úterý, protože ve středu je svátek a pak podzimní prázdniny. Bohužel ve čtvrtek se vypravíme opět za nákupama, tentokrát do Brna ...
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama