Prostě podzim

17. listopadu 2009 v 13:20 | Čivava |  Částečný výpadek mozkových závitů

(Chudák prasátko nalevo )
K podzimu patří kromě deště, hrozného nepříčetného počasí a dalších věcí a bordelu, který podzim napáchá také plno nemocí . Asi každého hned jako první napadne prasečí chřipka, která je teď "populární" v novinách a v televizi, možná i na internetu. Nechtěl jsem se tím moc zabívat, možná i proto, že je mi toho prasátka na obrázku líto .

Přece ono za nic nemůže tak by mě zajímalo proč se to jmenuje zrovna prasečí chřipka. Možná chtěli pojmenovat další zabíjející chřipku taky po zvířeti . Potom by mě zajímalo pokud nějaká další velká chřipka bude jak ji pojmenujou. To ptačí chřipka byla pojmenována právem, protože na to umírala drůbež a jiní ptáci .
Stejně je to hrozné. To aby člověk nevystrčil ani kousek těla ze dveří bytu aby se náhodou nenakazil. Např. jen čekám na zastávce a někdo vedle mě začně kašlat. Nastoupím do autobusu a tam někdo naproti mě začně smrkat . To jsou hrozní "bacilonosiči" - samozdřejmě k nim patřím i já .
Abych nemluvil (nepsal) jen o chřipkách a hrozících pandemiích (když jsem byl malí tak jsem se tohohle slova bál. přišlo mi strašidelné a myslel jsem, že je to nějaké strašidlo ), navíc v nadpisu nebylo napsáno nemoci, ale podzim. Takže chci poděkovat zákonu schválnosti (Murphyho zákonům), který nikdy nezklamal. Když jsem teď nemohl ven tak najednou bylo hezky a svítilo slunce. Když jsem mohl ven bylo hnusně a pršelo ...
Přeji příjemné prožití 17.listopadu (v kalendáři je to napsané červeně takže je svátek, no a škola byla dnes zavřená. pokud vás nenaštvu tak mi jsme meli i v pondělí volno) a všem příznivcům The Sims 3 připomínám, že by se vám mělo 18.11. (tedy zítra) objevit ve schránkách lísteček k vyzvednutí datadisku Cestovní horečka ...
 


Anketa

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama