Takže, takže, ehmm...

2. listopadu 2009 v 14:31 | Čivava |  Zápisník

Nadpisu si nevšímejte , přece jsem tam něco musel napsat .
Tak mě napadlo, že o mě vlastně pořádně nic nevíte a jako první článek v rubrice zápisník jsem na vás vychrlil, že jsme měli volno . Proto vám tu řeknu neúplné informace o mě. Jinak nadále zůstanu v utajení .
Začnu mím oblíbeným ,,takže"... Takže, chodím do 7.roč. na základní školu (samozdřejmě ). Je mi něco mezi 12 a 14 lety narozeniny jsem měl nedávno. Nejsem štíhlí ani nějak extra tlustý jako ti co váží už v 10 letech 70 kg . Prostě tak něco mezy, ale jakési BMI mám v normálu (nějak 23 mám, ale pokud nevíte co to je tak se neptejte - já to taky nevím ). Bydlím někde ve Zlíně.

Nesnáším ,,flešbeky" na Evropě 2 a částečně podzim (samozdřejmě nesnáším ještě spoustu věcí, ale to by vás asi nezajímalo ), no a ještě bych se měl zmínit, že nesnáším vážnou hudbu (čili operu). A poslouchám - písničky, které mi prostě padnou do oka a je jedno jestli je to žánr hudby, který poslouchám či něco jiného. Doma pokud by vás to zajímalo (nebo třeba sociálku ) máme čisto (možná až moc čisto) kromě mého pokoje (tam jsem dal radši na dveře ceduli ,,vstup na vlastní riziko" - myslím, že to bylo kdysi v ABC)....
To vám snad stačí a teď co se událo zajímavého přes týden .
V pondělí byla opět škola. V úterý mi naštěstí bylo špatně takže (ach jo, už zase to slovo...budu si na to muset dát pozor ) jsem byl doma (-moment jdu si udělat Tang- ).
Ve středu jsem musel jet k bábině a ve čtvrtek jsem pak musel absolvovat denní nákup v Brně . No mám pár nových věcí mno.... Ale nic víc jsem nezažil .
Než u tohoto článku usněte chci upozornit, že nefunguje volitelný menu box, motto kde jsou odkazy na rubriky a volitelný horní box - prostě se nezobrazují, ale asi nejsem jediný komu blog blbe...
Loučím se...
 


Anketa


Komentáře

1 Čivava Čivava | Web | 2. listopadu 2009 v 16:32

tak jo, všechno už jede  :-D  :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama