The Sims 3 Cestovní horečka - první dojmy

23. listopadu 2009 v 17:00 | Čivava |  Cestovní horečka

Jak jsem viděl tak budu asi poslední kdo píše první dojmy. Já už jsem teda takoví, ale pokud jste si ještě nekoupili Cestovní horečku (dostanete ji třeba až na Vánoce) můžete zkouknout čím hra obohatí základní verzi. Ještě se omlouvám, že v článku je jen 1 obrázek, ale nemám moc času. Obrázky dodám možná zítra.


Když jste poprvé zapínali Cestovní horečku byli jste určitě stejně jako já nedočkavostí bez sebe. Když se hra zapla otevřel jsem si svou nejoblíbenější rodinku a začal jsem hrát. Simka zavolala přes telefon a objednala dovolenou do Egypta, do městečka Al Simhara. Po chvíli se začala hra načítat a celá rodinka odjela. Čekal jsem sice alespoň, že vyjdou z domu s kufry jako to bylo u The Sims 2 Šťastnou cestu kde pro simi přijel i taxík, ale zase má hra opět výbornou hrafiku.
Hra se načetla a rodinka se automaticky ocitla v tzv.základním tábořě kde se rovnou vyspali ve stanech. Druhý den šli manželé nakupovat a jejich syn, který byl teenager šel prozkoumávat okolí. Jako první se vydal do malé hrobky, která byla hned v táboře. Našel tam několik mincí (za, které sa dají koupit odměny u jakéhosi kupce) a ještě nějaké objekty, které si nakonec vystavil doma v Sunet Valley.
Manželé nakoupili spoustu věcí a v obchodě kromě věcí, které byly spíše na vystavení můžete najít spoustu věcí, které se hodí hlavně pro dobrodruhy. Např. sušené jídlo, které pokud máte v inventáři simík automaticky jí pokud má hlad. Další potřebné věci, které se dají v obchodu koupit jsou ,,sprcha v plechovce", která pokud ji simík použije ho umyje bez jakékoli sprchy či vany. 2 druhy stanů, 1 normální (viz.obrázek) a 2.luxusní. Také 3 druhy foťáků pro fotografy s kterými můžete pořídit opravdu zajímavé snímky. Kromě těchto věcí se dají koupit různé nádoby atd., prostě všechno co k dané destinaci bezpochyby patří.
Po třech dnech se potom pokud nesplníte žádné úkoly vracíte zpátky domů.
Ve hře jsou víza a pokud nesplníte úkoly díky, kterým se zvýší vízo v destinaci můžete pobýt jen 3 dny. Pokud splníte úkoly vízo se zvišuje a můžete být v destinaci o pár dní dýl a tak se to zvyšuje, ale maximálně můžete pobýt v destinaci 12 dní. To mi příjde trochu blbost, ale co už. Potom je mi líto, že dodatek je vymyšlený jen dobrodružně a rekreovat se simík moc nemůže.
Celkově je hra zajímavá a má propracovanou grafiku.
Brzy se můžete těšit na fotky z jednotlivích destinací.
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama