Prosinec 2009

Posledních pár slov v tomto roce autora blogu

31. prosince 2009 v 23:00 | Čivava |  Extra

Nadpis bohužel zní jako ,,Poslední slovo v tomto roce řekne prezident Václav Klaus"...
Už jsem vám přál hodně, ale ti co to nečetli tak pro ně ještě jednou. Všem přeji šťastný Nový rok 2010, hodně štěstí, zdraví i lásky v novém roce.
A blogu hodně věrných a vracících se návštěvníků a aby se toho ještě hodně dožil.
Mám tu pro vás pár (i smutných) statistik.
Stáří blogu: 78,7 dní

Návštěvy

Průměr/denNávštěvníků celkem
2.60191


Říjen (od 14.října) - celkem 75
Listopad - celkem 58
Prosinec - celkem 58

Dnes - 2
Rekord - 26.10.09 - 14

Další žebříčky

Celkem komentářů - 8
Celkem článků - 29
Nejdiskutovanější článek - http://civava.blog.cz/0912/design-002 (2)

Nyní už je to ode mě vše. Ať vám nebouchnou před nosem petardy, ohňostroje a další!

Co všechno chystám do nového roku?

31. prosince 2009 v 14:15 | Čivava |  Aktuality

Musím to tady oživit, protože mi tu chodí za týden max.10 lidí, někdy do 15. Ne, že by mi to vadilo, ale nepíšete ani nějaké smysluplné komentáře. Možná, že tu byly dva, ale jinak reklamy. A proto chystám několik "vábidel" pro vás návštěvníky.
  • Nový komix z prostředí hry The Sims 3. Jak už jste si mohli povšimnout v jednom článku (klik) bude na tomto blogu (doufám) od 2.ledna nový komix ,,Pracháči". Musím se, ale přiznatm že na minulých blozích jsem nikdy nedokončil žádný komix. Buď se mi pokazila hra nebo se prostě něco stalo. Proto mi držte palce ať se to všechno vydaří. Komix by měl začít 2.ledna 2010 a pokračoval by každou sobotu ve 13 hod.
  • Více článků. Budu se snažit psát více článku a pokud nebudu mít čas, alespoň o víkendu třeba předpřipravým články na týden. Nic, ale nemůžu slíbit. Pokud by vás zajímali statistiky ohledně tohoto blogu (např. kolik v jakém měsíci bylo článků atd.) podívejte se dnes ve 23:00 na tento blog (nadčasoví odkaz (resp.funguje až od 23:00 xD) → klik).
  • Vyměňování ikonek. Aby mě ostatní mohli snáze najít začnu vyměňovat ikonky. Z toho důvodu aby mě přes jiné blogy mohli najít lidičky, kteří o mém blogu ještě nemají tušení. Spřátelovat nehodlám.
  • Více hudby. Trochu to patří k více článkům. Aby tento blog nebyl jen samí text a obrázek budu přidávat i více hudebních videí.
  • Více zajímavích videí. To samé co pro hudbu. Spříjemní toto blogové prostředí.
  • Více obrázků ve fotogalerii. Ve fotogalerii je jenom jedno album. Proto budu přidávat více obrázků.
  • K designu → zůstane zimní design cca do 20.února. Ještě to není jisté.
  • Možná, že kromě těchto věcí zde udělám ještě nějaké změny :-)
Je toho docela hodně na vylepšování. Vlastně nevím jestli to splním, ale budu se snažit :-). Tento blog je teprve v začátcích, proto mu to nesmíte (ani mě) brát za zlé.

Blíží se nový rok 2010

29. prosince 2009 v 17:19 | Čivava |  Částečný výpadek mozkových závitů

Blíží se Nový rok 2010 a člověk si říká co
všechno se vlastně během toho roku stalo a změnilu, nebo čeho dosáhl, o kolik má šedých vlasů víc (já jsem zatím bez šedin xD) či kolik mu těch vlasů vypadalo (opět to není můj případ :-) )
V naší vláde se toho za ten rok taky moc stalo. Zákonodárci si snížili o 3% platy (och o kolik moc) a Paroubek se letos taky dost činil (ve špatném slova smyslu). Ale o vládě mě opravdu nebaví psát...
Já osobně jsem se zrovna nad tímto článkem rovzpomněl na to nádherné léto, slunečné a plné zážitků. Léto je prostě best a "konec tečka". Zima je zima, ale léto je LÉTO. Tam vždycky zažiju nejvíc věcí. Letos bylo taky super když jsme ze školou jeli nak konci školního roku (08/09) do Chorvatska. Kdybych měl už v té době blog určitě bych vám o tom všem napsal. TAké jsem si letos dost dobře zalyžoval (resp.minulou zimu v tomto roce). Tato zima stojí za houby, protože sních není. Naštěstí máme ve Zlíně umělý svah s technickým sněhem (bohužel pojedeme zřejmě zítra trochu si polyžovat, mě se samozdřejmě zrovna zítra nebude chtít).
Pokud bych si chtěl vzpomenout kolik dobrých skutků jsem udělal zřejmě bych toho moc nenašel. Ale musím se hrdě přiznat, že jsem se zbavil hned dvou zlozvyků. Ten první byl, žej sem si kousal nechty. Myslím, že někdy na konci jara jsem s tím přestal, ale začal jsem si kousat kůži u nechtů. Protože jsem měl prsty celé okousané tak trochu mi to začalo vadit. Nakonec asi před měsícem jsem si přestal kousat i kůži. Nyní mám už jen pár nepatrných zlozvyků (jako např.kousání tužky atd. - ale to dělá snad každý).
Letos jsem dokonce i zhubnul. Sice nepatrně, jen pár kilo, ale i to je dobré. Vytáhnul jsem se do výšky (mám asi 167 cm, nebo nějak tak. pokud si myslíte, že je to málo tak by stálo za poznámku, že je mi 13). A žádné šedé vlasy mi nepřibyly ani snad zatím žádné nebudou (xD).

Cheaty do The Sims 3

28. prosince 2009 v 20:23 | Čivava |  The Sims 3

Hodně z vás asi vyhledává všemožného cheaty (tj.- podváděcí kód, čte se - [čit]) do tohoto skvělého simulátoru. Zde máte všechny cheaty, které do této základní verze existujou.

Ve hře musíte první stisknout zároveň tyto tři klávesy [Ctrl]+[Shift]+[C]. Jakmile stisknete tyto tři klávesy zobrazí se vám modré okno. Do toho v horní části obrazovky můžete zadat libovolný existující cheat. Jakmile cheat napíšete stačí potvrdit klávesou [Enter].

Představuji: Nový komiks - Pracháči

27. prosince 2009 v 18:36 | Čivava |  Pracháči

Nejprve se musím přiznat, že vymyslet originálnější název než ,,Pracháči" mě opravud nenapadlo.

Zde už malá ochutnávka.

Nový komiks ,,Pracháči" by měl začít od 2.ledna (tj. sobotu) a tak pokračovat každou sobotu ve 13:00. Asi si říkáte proč jse jmenujou tak trochu trapně. Jan, Jana, Natálie, Adam a Roman Veselý. Tuto otázku jsem si položil také. Když jsem se díval na jiném blogu jak vlastně vypadá komiks kladl jsem si otázku proč jsou všude samé anglické (možná americké) jména. Proto jsem vymyslel (- se snahou) tyto české jména a ještě češtější příjmení. Nechci prozrazovat o čem komiks bude, ale doufám, že bude velmi zajímaví. Pokud máte nějaké otázky klidně je napište do komentářů. Rád na ně odpovím.

Křížky pro trapné a jiné věci na blozích

27. prosince 2009 v 12:16 | Čivava |  Částečný výpadek mozkových závitů

Radši jsem zařadil tento článek do Popelnice...
Vždycky mě hrozně bavilo psát co všechno nechápu a nesnáším na ostatních blozích. Ono to je možná proto, že je to tak trochu pomlouvání. Ale já tím vlastně pouze píšu svůj názor. A na ten snad mám právo, nebo ne?
Chtěl bych to sepstat také z toho důvodu, že se právě nudím. No a taky, protože by mě zajímal váš názor.
  • Ze všeho nejhorší je kopírování. Jsou asi jen tři druhy blogujících. Ten první kopíruje všechno co se mu líbí od někoho jiného. Ten druhý je originální. A ten třetí je hrozný odpůrce, ale ze všeho zase dělá moc velkou vědu. Mě zase až tak kopírování nevadí, ale pokud hledám např.pixelky a na každé stránce najdu úplně ty samé je hrozné. Také hledám informace a všude najdu to samé. Tak by mě zajímalo k čemu to všechno vlastně je když na stovky (hlavně blozích) jsou stejné články. Těch originálních blogů je opravdu málo (z nyní 709 769 vytvořených blogů). A článku ještě míň (z nyní 25 529 300).

Vánoce aneb pohádek plná bedna

24. prosince 2009 v 13:00 | Čivava |  Extra

Asi začnu velmi stereotipní větou: ,,Všem přeji
Veselé Vánoce!". Ale čím jiným bych měl začít, bez této věty by to snad ani nešlo .
O pohádek dnes ani v tyto jiné dny nebude nouze. Já se musím přiznat, že některé pohádky sleduju . Dnes se, ale asi nejvíc těším na animovaný film (pohádku) Šťastný a veselý Madagaskar . Pokude se chcete dívat, zapněte televizi v 17:50 na Nově.
Hodně blogů šílí se všemi různými vánočními programy, kde každou hodinu přidávají další a další kraviny. Tím se nechci dotknout osobně žádného majitele blogů . Já jsem nic nepřipravil, jen tyto 2 Vánoční videa, které najdete na konci tohoto článku .
Protože bych vás nechtěl zdržovat (navíc ty, kteří mlsně hltáte po vánočních programech na blozích i když se dá dělat spousta zajímavějších věcí) tak se podívejte na tyto 2 video mnou vyrobené .
Ještě jednou všem přeji příjemné prožití vánočních svátků a hodně pohody i do nového roku. Tímto se s vámi loučím a věřím, že všichni zlobiví čtenaří stejně tak jako já nedostanou jen brambory nebo uhlí, ale spoustu dalších dárků, které si určitě zasloužili . A pokud nemáte co dělat zapněte bednu (pro chytrolíny televizi či televizor), určitě tam pojede nějaká ta pohádka .


Konečně začínají prázdniny

22. prosince 2009 v 18:57 | Čivava |  Zápisník

I když mnozí z vás končili už v pátek, my jako obvykle jsme skončili až v poslední možný den, tj.dneska . Naštěstí jsme toho moc nedělali. Jen laboratorku ve fyzice, ale jinak jsme se neučili .
Už se těším na vánoční pohodu. Na blogu jsem jen předpřipravil 1 článek, protože si myslím, že ty vánoční programy jsou na nic. Vám se třeba líbit můžou. Ale i tak můžete zavítat na tento blog cca ve 13:00. Připravil jsem pro vás taky 2 videa. Sice jen krátká, ale snad se budou líbit .
Venku u nás dnes roztál všechen sních. Bylo 9°C a na slunci asi 16°C. Velmi příjemná teplota i když teď večer je už jenom 3,5°C. Nakonec budou tedy Vánoce na blátě. Nejhorší je, ale ten bordel, který zůstal po posypové soli . Ale to by bylo na dlouho jak řeší TS Zlín (= technické služby)odklízení chodníků .
Dnes se s vámi krátkým článkem loučím a přeji příjemné a klidné svátky
...

Sněží

16. prosince 2009 v 19:27 | Čivava |  Zápisník

I když už asi po celé ČR sněžilo tak mi Zlíňáci (nebo spíše jen ti "opravdu" Zlíňáci - přímo ze Zlína xD , jinde nevím) jsme se dočkali sněhu až dnes . I když na to, že sněžilo půl dne toho sněhu moc není. Raní teploty dnes naštěstí byly jen -4°C. Ovšem včera bylo ráno -7,5°C.
Včera nám taky odpadla ve škole 1.hod. Dneska mi bohužel budík zvonil 5:55 (normálně 6:55) . Měli jsme 0 hodinu, protože jsme dělali laboratorku. Mikroskopování není žádná zábava. Nakonec to bylo, ale jako v kriminálce. Kromě toho, že jsme pozorovali mech měřík, jsme také pozorovali naše sliny (bylo to dosti nechutné ), které jsme stírali z jazyka. Člověk by nevěřil jaký "sajrajt" polikáme .

Design 002

3. prosince 2009 v 18:06 | Čivava |  Designy blogu


Spokojenost: 70%
Vytvořeno ve: Photofiltre Studio (X)
Doba tvoření: cca 1 hodinu
Nahráno na blog: 3.prosince 2009
Optimalizován pro: Explorer 8
Zdroj obrázku/ů: pozadí - klik

I když jsem psal, že nový design bude až po Mikuláši dnešní teploty (kolem 5°C, ráno -1°C. tak snad už bude opravdu zima) mi nedali a udělal jsem si čas pro nastavení designu. Design je tedy dost studený až mi z toho byla zima a taky podobný tomu předchozímu, ale snad vám to nevadí. Neříkám, že je úchvatný, ale ani nejhorší taky není. Další dva jsou skoro stejné až na pozadí a vánoční nápisy.

Vánoční šílenství

2. prosince 2009 v 19:04 | Čivava |  Aktuality

Na spousty blozích už jsou Vánoční designy. Některé teda přehnaté, další zase jednoduché ale hezké. Možná někdy po Mikuláši tu dám zímní design, který je podobný jako podzimní, ale snad se bude alespoň trochu líbit. Vánoční design nechystám, ale během svátků se zde objeví v designu pár malích vánočních změn. Potom ještě s podtextem Silvestra na, který se mimochodem vždycky těším jako na Vánoce (na Vánoce se těším kvůli svátkům a na Silvestra na mejdan xD). Po novém roce bude zase normální zimní design.
Omlouvám se za pár článků do měsíce, ale nemám tolik času (možná už jsem to říkal - a asi proto mám malou návštěvnost xD). Navíc radši chodím ven a jsem s kamarádama.
To je vše co jsem vám chtěl číct. Zdravím všechny

Egypt - Al Simhara

2. prosince 2009 v 17:29 | Čivava |  Cestovní horečka

Al Simhara je malá vesnička, ne příliš bohatá, ale o památek tu není nouze. Všude kolem kde se podíváte je písek, kolem řeky i nějaká ta zeleň a potom památky. V památkách je spoustu hrobek v, kterých naleznete mnoho zajímavích starobylích věcí. Ale také v některých domech naleznete např. starobylou knihovnu, která také skrývá mnoho tajemství. Jeden klik a můžete se podívat na obrázky.