Blíží se nový rok 2010

29. prosince 2009 v 17:19 | Čivava |  Částečný výpadek mozkových závitů

Blíží se Nový rok 2010 a člověk si říká co
všechno se vlastně během toho roku stalo a změnilu, nebo čeho dosáhl, o kolik má šedých vlasů víc (já jsem zatím bez šedin xD) či kolik mu těch vlasů vypadalo (opět to není můj případ :-) )
V naší vláde se toho za ten rok taky moc stalo. Zákonodárci si snížili o 3% platy (och o kolik moc) a Paroubek se letos taky dost činil (ve špatném slova smyslu). Ale o vládě mě opravdu nebaví psát...
Já osobně jsem se zrovna nad tímto článkem rovzpomněl na to nádherné léto, slunečné a plné zážitků. Léto je prostě best a "konec tečka". Zima je zima, ale léto je LÉTO. Tam vždycky zažiju nejvíc věcí. Letos bylo taky super když jsme ze školou jeli nak konci školního roku (08/09) do Chorvatska. Kdybych měl už v té době blog určitě bych vám o tom všem napsal. TAké jsem si letos dost dobře zalyžoval (resp.minulou zimu v tomto roce). Tato zima stojí za houby, protože sních není. Naštěstí máme ve Zlíně umělý svah s technickým sněhem (bohužel pojedeme zřejmě zítra trochu si polyžovat, mě se samozdřejmě zrovna zítra nebude chtít).
Pokud bych si chtěl vzpomenout kolik dobrých skutků jsem udělal zřejmě bych toho moc nenašel. Ale musím se hrdě přiznat, že jsem se zbavil hned dvou zlozvyků. Ten první byl, žej sem si kousal nechty. Myslím, že někdy na konci jara jsem s tím přestal, ale začal jsem si kousat kůži u nechtů. Protože jsem měl prsty celé okousané tak trochu mi to začalo vadit. Nakonec asi před měsícem jsem si přestal kousat i kůži. Nyní mám už jen pár nepatrných zlozvyků (jako např.kousání tužky atd. - ale to dělá snad každý).
Letos jsem dokonce i zhubnul. Sice nepatrně, jen pár kilo, ale i to je dobré. Vytáhnul jsem se do výšky (mám asi 167 cm, nebo nějak tak. pokud si myslíte, že je to málo tak by stálo za poznámku, že je mi 13). A žádné šedé vlasy mi nepřibyly ani snad zatím žádné nebudou (xD).

Rok 2010 jse opravdu hezké číslo. Navíc na den 20.10.10 bude asi hodně svateb xD.
Protože vás asi tento článek nebude zajímat vyhazuju ho do popelnice.
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama