Sněží

16. prosince 2009 v 19:27 | Čivava |  Zápisník

I když už asi po celé ČR sněžilo tak mi Zlíňáci (nebo spíše jen ti "opravdu" Zlíňáci - přímo ze Zlína xD , jinde nevím) jsme se dočkali sněhu až dnes . I když na to, že sněžilo půl dne toho sněhu moc není. Raní teploty dnes naštěstí byly jen -4°C. Ovšem včera bylo ráno -7,5°C.
Včera nám taky odpadla ve škole 1.hod. Dneska mi bohužel budík zvonil 5:55 (normálně 6:55) . Měli jsme 0 hodinu, protože jsme dělali laboratorku. Mikroskopování není žádná zábava. Nakonec to bylo, ale jako v kriminálce. Kromě toho, že jsme pozorovali mech měřík, jsme také pozorovali naše sliny (bylo to dosti nechutné ), které jsme stírali z jazyka. Člověk by nevěřil jaký "sajrajt" polikáme .

Ve škole se jinak už nic zajímavého nedělo. Jen snad ve výtvarce jsme čmárali jakésy "mandali". Čínské kolečka...a blabla bla.....
Protože už se mi nechce nic psát, tak tu pro vás mám pár otázek, které by mě docela zajímali. Všechno pište do komentářů
Půjdete v Po a Út do školy? (ti kteří nepůjdou se teda dost mají. mi samozdřejmě jdeme , ale aspoň v Út nebudeme mít odpol. vyuč. )
Sněží/sněžilo už u vás? (jak už jsem psal u nás sněžilo, ale snad ještě sněžit bude. já totiž miluju zimu a léto )
Jak se těšíš na vánoční prázdniny? (já teda hodně, protože jsem rád za každé volno, které "odpadne z úst" naší ředitelky. a pak se samozdřejmě těším na Vánoce a oslavu nového roku - Silvestra )
 


Anketa

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama