Vánoce aneb pohádek plná bedna

24. prosince 2009 v 13:00 | Čivava |  Extra

Asi začnu velmi stereotipní větou: ,,Všem přeji
Veselé Vánoce!". Ale čím jiným bych měl začít, bez této věty by to snad ani nešlo .
O pohádek dnes ani v tyto jiné dny nebude nouze. Já se musím přiznat, že některé pohádky sleduju . Dnes se, ale asi nejvíc těším na animovaný film (pohádku) Šťastný a veselý Madagaskar . Pokude se chcete dívat, zapněte televizi v 17:50 na Nově.
Hodně blogů šílí se všemi různými vánočními programy, kde každou hodinu přidávají další a další kraviny. Tím se nechci dotknout osobně žádného majitele blogů . Já jsem nic nepřipravil, jen tyto 2 Vánoční videa, které najdete na konci tohoto článku .
Protože bych vás nechtěl zdržovat (navíc ty, kteří mlsně hltáte po vánočních programech na blozích i když se dá dělat spousta zajímavějších věcí) tak se podívejte na tyto 2 video mnou vyrobené .
Ještě jednou všem přeji příjemné prožití vánočních svátků a hodně pohody i do nového roku. Tímto se s vámi loučím a věřím, že všichni zlobiví čtenaří stejně tak jako já nedostanou jen brambory nebo uhlí, ale spoustu dalších dárků, které si určitě zasloužili . A pokud nemáte co dělat zapněte bednu (pro chytrolíny televizi či televizor), určitě tam pojede nějaká ta pohádka .
A ještě nakonec tu pro vás mám pár otázek na, které se můžete vyjádřit v komentářích.

Líbila se ti tato 2 videa? (nevadí mi negativní kritika. jen ji třeba odůvodněte proč se vám nelíbí to a to)
Slavíte vůbec Vánoce? ( - věřím, že ano)
Co máte nebo letos budete mít k jídlu při štědrovečerní večeři na stole? (tradiční je kapr, ale dost často bývají i řízky. mi budeme mít druhým rokem řízky)
Víš už co dostaneš za dárky? Co sis přál/a?
 


Komentáře

1 civava civava | Web | 24. prosince 2009 v 13:52

tak já sám sobě a možná některým z vás odpovín na otázky  :-D
Líbila se ti tato 2 videa? - to 1.video nic moc, ale to druhé se mi líbí :-)
Slavíte vůbec Vánoce? - mi teda nečekaně slavíme Vánoce  8-)
Co máte nebo letos budete mít k jídlu při štědrovečerní večeři na stole? - už druhým rokem budeme mít řízky (kučecí i vepřové) a nečekaně s bramborovým salátem  :D
Víš už co dostaneš za dárky? Co sis přál/a? - já vím skoro všechny, protože to balíme potajnu večer (sestra má teprve 3 roky tak aby to neviděla).

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama