Leden 2010

Pracháči - 5.díl

30. ledna 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Je tu další pokračování komixu Pracháči. V tomto již 5.díle se dočtete opět mnoho zajímavích věcí. Tato bohatá rodinka opět zažije další nečekanou tragédii. Příjemné počtení. (Celý článk ↓)

148 dní utrpení

26. ledna 2010 v 16:00 | Čivava |  Zápisník

Nadpis zní jako název nějakého hororu nebo krváku, ale nemějte obavy. O ničem takovém psát nebudu . Od 148 dnů odečteme výkendy, svátky, prázdniny a popřípadě ředitelská volna a dostaneme konečný výsledek kolik dní už jsme strávili ve škole. Samozdřejmě zase až tak školu neodsuzuju i když některé učitele bych vyměnil a testy, kterých je někdy jak na*raných bych zničil . Ve čtvrtek je vysvědčení. Žádná sláva to nebude, vyznamenání také ne, ale nebude žádná trojka či horší známka . Vyznamenání mi skazila učitelka z ČSP (= člověk a svět práce - bože jak trapný název ), protože jsem to měl 1.5. Ale ona se rozhodla, že mi prostě dá za 2 . Dokonce u nás bude působyt školní psycholog, který bude řešit extrémní případy (= extrémní debili) .

Pracháči - 4.díl

23. ledna 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Je tu další díl komixu Pracháči. Doufám, že se vám tento díl bude líbit, protože tento komix zatím hodnotíte negativně. Příjemné čtení. (Celý článk ↓)

The Sims 3: Vytvoř simíka

21. ledna 2010 v 18:42 | Čivava |  The Sims 3

The Sims 3: Vytvořit Simíka je samostatně fungující editor postav vyňatý ze základní verze hry The Sims 3. Umožňuje: vytvářet a upravovat unikátní a rozmanité Simíky v plném rozsahu, bez jakéhokoli omezení (oproti The Sims 3), editace se týká jak fyzických vlastností postavy a detailů obličeje (tvary a proporce očí, nosu, obočí atd.), tak účesu, obuvi, doplňků a oblečení. Navíc můžete určovat a kombinovat povahové vlastnosti Simíka. Vytvořené postavy si můžete uložit a použít v základní hře The Sims 3, nahrát do The Sims 3 Exchange a sdílet s komunitou hráčů z celého světa.
(Zdroj: xzone.cz)
Editor stojí 149 Kč a můžete ho zakoupit zde.

Výměna ikonek

20. ledna 2010 v 16:36 | Čivava

Chceš vyměnit ikonku? - jednoduchý postup

Nespřáteluji, ale ikonky vyměňuji. Nemám žádné pravidla (= blbosti) jen aby byla moje ikonka na vyditelném místě v menu stejně jako já mám ty vaše (viz.moje menu). Postup je vlastně jednoduchý a nic na něm není.
  1. Napište do komentářů: adresu blogu a kde najdu vaši ikonku
    Pokud můžete poslat i adresu ikonky (Adresa musí končit např.: .jpg atd. Př.: http://nd03.jxs.cz/652/734/7dff12f1ce_58030961_o2.png) klidně můžete.
  2. Dejte si ikonku na viditelné místo v menu
  3. Nakonec jen počkáte dokud se vám na blogu neobjeví komentář ode mě
Ostatní komentáře u tohoto článku mažu! Zde pište jen žádnosti o výměnu ikonek.

Opět sněží

18. ledna 2010 v 17:10 | Čivava |  Zápisník

Ať už je to jak chce příroda si dělá co chce. Samozdřejmě mi nevadí - narozdíl od některých, že začalo opět od včerejšího večera hustě sněžit, ale prokázalo to akorát to, že už si nemůžeme být jistí, že v létě nebude třeba sněžit. Možná to nebyl nejlepší příklad, ale příroda si dělá opravdu co chce a to musíte všichni uznat. Ale to bylo jen na okraj. Jsem rád, že sněží, protože jak jistě víte sníh mám moc rád . Za několik týdnů pojedeme na lyžák - taky se moc těším . Teď mě napadá proč jsem vlastně začal psát tento článek. Vždyť já nevím o čem psát. Dnešek se mi nechce rozebírat - to je až moc osobní . Ve škole se dneska výmečně nic nepsalo, nezkoušelo a ani nedělo . Možná se divíte, protože na naší škole se uzavírají známky již tento pátek, ale čtvrtletní písemky už máme dávno za sebou, řadu dalších písemek též a už ve čtyřech předmětech uzavřeli známky (chudáci čtverkaři ) s tím, že je to náš problém pokud nám vychází špatná známka. ,,Máte se pravidelně připravovat celé pololetí! Pak by jste na konci klasifikačního období nemuseli doháněť známky jako mnozí vaši spolužáci pětkaři, čtverkaři a trojkaři! Já si vklidu uzavřu klasifikaci a je mi jedno jestli propadnete. Jaká hamba mít tak otřesné známky s tak lehkého předmětu." - rozzuřená učitelka občanské výchovy pozorující sešit s klasifikací. Na vysvědčení budu mít asi vyznamenání, ale nevím. Trojky nebudu mít žádné. Jak jste na tom vy se známkami a vysvědčením? Pište, pište...

The Sims 3 Kolekce

16. ledna 2010 v 15:09 | Čivava

Obrázky: zde


Vytvořte svým Simíkům úžasně moderní a vzdušné bydlení Přeměňte domy svého Simíka na elegantní a moderní apartmány pomocí kolekce The Sims 3 Luxusní bydlení. Vylepšete životní styl vašich Simíků pomocí luxusního nábytku, moderní elektroniky a špičkového oblečení.
(Oficiální text distributora)

Obrázky: zde


Kolekce The Sims 3 Na plný plyn nabídne, coby vůbec první balíček doplňků, věnovaný dopravním prostředkům a rychlým kolům, čtyři možnosti volby životního stylu: závodnického, spikleneckého, "rockabilly" v retro-stylu 50. let a ve znamení klasického luxusu.
(Oficiální text distributora)
Obrázky: obrázky


Úplně poprvé si mohou vaši Simíci vychutnávat luxusní bydlení i venku. Je jedno jestli si zdobí svou dokonalou terasu, hoví si ve vířivce, anebo připravují špičkový gril na úžasnou grilovačku. Vaši Simíci si nové zahradní doplňky rozhodně užijí naplno!
(Oficiální text distributira)

Pracháči - 3.díl

16. ledna 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Je tu další díl komixu Pracháči. Nechci prozrazovat co se stane a proto si přečtěte další díl tohoto komixu. Konzervace a čínské texty jsou opět přeloženy do čínštiny (tady čínsimština) pomocí překladače od Googlu. (Celý článek↓)

Pracháči - 2.díl

9. ledna 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Toto je bohatá rodinka Veselí, které už snad nemusím představovat. Na účtu jim sice ubylo pár tisíc § [simoleonů], ale pro tuto rodinku je to nic. Pokud někdo kdo by si četl tento komix uměl čínsky (zde čínsimsky) a našel případné chyby tak se omlouvám, ale překládám to do čínštiny pomocí překladače google. Přeji příjemné počtení. (Celý článek ↓)

Sněhová kalamita na Zlínsku

8. ledna 2010 v 17:45 | Čivava |  Zápisník

Jsou toho plné zprávy jak všude sněží - hlavně na Jižní Moravě a Slezku, ale jenom já vám můžu říct jak je to doopravdy jakožto občan Zlína (narodil jsem se jako Zlíňák, budu Zlíňák a umřu jako Zlíňák ). Už skoro druhý den nepřetržitě sněží (ovšem nevím jak je to ve městě, protože bydlím nad městem. Ve městě už jsem nebyl alespoň týden) a sněhu je nyní asi půl metru. Přes den je kolem dvou stupňu a v noci asi kolem -3 stupňů . Silničáři spí a tak se všichni brodí sněhem a na silnici je hnusný rozježděný a kluzký sníh. Jen před naším šesti-patrovým panelákem je hezky uklizený sníh a pravidelně před ním vyklizují sníh . To o ostatních cestách říct nemůžu a když jsem šel ze školy tak jsem na jedné debilní cestě uklouzl a nabil si zadek . Chudák školník odklízel celý den všechny vchody do školy (a jsou 3, z toho 2 velké). Jakmile odklidil sníh zjistil, že tam kde začal je opět velká vrstva sněhu . Dnes jsem byl zase venku a zase mokrý. Navíc jsme se shazovali do sněhu takže všichni byli mokří a zmrzlí, ne jenom já. Dnes se s vámi rychlím článkem loučím a přeji ať neskončíte někde ve škarpě pokud jezdíte autem nebo trolejbusem. A neuklouzněte a něco si neudělejte .

Další informace

5. ledna 2010 v 16:24 | Čivava |  Aktuality

Zaplňuji opět blog těmito informacemi.
Protože nemám tolik času na blog díky škole a rodičích, kteří na mě tlačí abych se víc učil. Blíží se konec 1.pol. a učitelé nás hodně honí. Proto zde zřejmě ubude aktivity, která teď nebyla tak špatná. Brzy nachystám další díl komixu Pracháči a vy se na tento komix můžete těšit jak už jsem psal opět v sobotu ve 13:00. Každé pondělí zde také ve 13:00 bude "seriál" ,,"Kritil" hodnotí". Budu náhodně vybírat různě věci na blozích a hodnotit. O zhodnocené věci budu informovat autora. Už toto pondělí zde bude 1.hodnocení. Ještě chystám delší video z prostředí hry Sims 3. Ztím mám jen návrh. Těšit se na video můžete zřejmě až mezi pololetními a jarními prázdninami.
Ještě chci všechny návštěvníky tohoto blogu upozornir, že se na blozích náhodně blbnou obrázky. Místo obrázku je jen nahoře vpravo červený křížek a název obr.

Konec vánočních prázdnin

3. ledna 2010 v 18:39 | Čivava |  Zápisník

Před skoro 2 týdny jsem psal nejnovější a nejposlednější článek z této rubriky, že právě začínají vánoční prázdniny. Dnes píše článek o konci prázdnin. Ani jsme se nenadáli a bylo po letních prázdninách . Začala škola, ale jak už to bývá na začátku škol.roku bývá hodně volna. Zanedlouho už byly tyto vánoční prázdniny. Byly Vánoce a opět to rychle uteklo. Za týden byl Silvestr (večer bylo všude dost ožralců) a za skoro 3 dny už končí prázdniny . Zanedlouho už bude konec 1.pol. a sním i vysvědčení. Už nyní nás čeká spoustu písemek a nevrlích učitelů, kteří se budou snažit dohnat učivo a známky .
Protože jsem vám nic do této rubriky Zápisník dlouho nic nepsal budu se snažit to trochu sepsat.

Další novinka

2. ledna 2010 v 18:41 | Čivava |  Aktuality

Už je druhým dnem Nový rok. Psal jsem co všechno bych chětl změnit atd.
Zrovna jsem byl na nejmenovaném blogu o The Sims 3. Zarazila mě grafika jákéhosi "časopisu", který byl tak rozostřený, že jsem nepřečetl skoro nic. Proto mě napadlo, že bych začal hodnotit různé věci na ostatních blozích. Ale ne, že se u mě někdo přihlásí a já mu zhodnotím blog. Byl bych jakýsi "kritik" blogů (xD - ne prosím nesmějte se). Prostě bych si náhodně vytipoval xD nějaký blog a začal bych hodnotit např. design atd. Musím to ovšem domyslet a navíc nechcu někomu dělat reklamu. Napište mi jaký na to máte vy názor popř.jak by jste to vymysleli vy.

Pracháči - 1.díl

2. ledna 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Jan Jana Natálie Adam Roman
Veselí
Toto je rodinka mladé rodinky příjmením Veselí. Na kontě mají přes 430 000 § (čti: [simoleonů]). Jan, živitel rodiny pracuje jako šéf makléřů. Natálie, matka tří dětí - Jany, Adama a romana je nezaměstnaná. Pracovat vlastně ani nepotřebuje, protože Jan vydělává neuvěřitelně mnoho peněz. Jana, malé batole už umí chodit i chodit na nočník. A Adam s Romanem jsou školou povinní. Vypadalo by to, že se mají skvěle, ale ani boháči to nemají jednoduché. (Celý článek ↓)