148 dní utrpení

26. ledna 2010 v 16:00 | Čivava |  Zápisník

Nadpis zní jako název nějakého hororu nebo krváku, ale nemějte obavy. O ničem takovém psát nebudu . Od 148 dnů odečteme výkendy, svátky, prázdniny a popřípadě ředitelská volna a dostaneme konečný výsledek kolik dní už jsme strávili ve škole. Samozdřejmě zase až tak školu neodsuzuju i když některé učitele bych vyměnil a testy, kterých je někdy jak na*raných bych zničil . Ve čtvrtek je vysvědčení. Žádná sláva to nebude, vyznamenání také ne, ale nebude žádná trojka či horší známka . Vyznamenání mi skazila učitelka z ČSP (= člověk a svět práce - bože jak trapný název ), protože jsem to měl 1.5. Ale ona se rozhodla, že mi prostě dá za 2 . Dokonce u nás bude působyt školní psycholog, který bude řešit extrémní případy (= extrémní debili) .

Jak už jsem psal asi stokrát už se moc těším na lyžák. Dnes jsme dostali co si s sebou máme vzít. K mé úlevě došlo když jsem četl řádek (cituji) ,,Na snowboard nutná přilba, na lyže přilbu doporučujeme". Pro mě to zanmená, že nebudu muset vypadat jako debil v lyžařské helmě . Pojedem tam po jarních prázdninách, které na Zlínský kraj letos vyšly jako první . O jarních prázdninách pojedeme na hory zřejmě do Rakouských Alp samozdřejmě lyžovat. Aspoň se pořádně rozjezdím abych byl aspoň ve druhém družstvu . Ale jo, lyžovat umím takže to snad nebude taková hrůza .
Dnes jsme byli v divadle - hrůza, nuda, hrůza, nuda... Prostě mě nikdy nebavilo chodit do divadla a ani nebude . Sice jsme se nemuseli učit (stejnak už se neučíme, protože všichni učitelé říkají, že by jsme to přes prázdniny zapoměli), ale tří hodinové představení je opravdu na dlouho. Vlastně ani pořádně nevím o čem to bylo, ale jmenovalo se to Eva tropí hlouposti .
Loučím se
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama