Pracháči - 3.díl

16. ledna 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Je tu další díl komixu Pracháči. Nechci prozrazovat co se stane a proto si přečtěte další díl tohoto komixu. Konzervace a čínské texty jsou opět přeloženy do čínštiny (tady čínsimština) pomocí překladače od Googlu. (Celý článek↓)

Michaela odtáhla Jana na postel. Jan se několikrát převrátil a zřejmě se mu něco zdálo.
Michaela uslyšela nějaký zvuk.
Za velkými čínskými dveřmi stála Natálie. Celou dobu sledovala dění a nyní chtěla vtrhnout dovnitř.
Vešla dovnitř a namířila si to přímo k Michaele.
Natálie: ,,Ty čůzo jedna! Co to děláš?!"
Michaela: ,,你怎麼敢婊子!" Jak se opovažuješ ty děvko! Natálie vůbec nerozuměla. Michela jí chtěla omráčit uměním Simkabraka, ale nestačila.
Natálie jí dala pohlavek z, kterého se Michaele zatočila hlava.
Natálie se vrhla na neurotickou Michaelu, které se začala hrozně vztekat a měla výbuchy naprostého šílenctví. V místnosti se začal výřit prach z koutů a z nábytku.

Den 2

Druhý den už byl Roman připravený. Půjčil si kolo, které půjčovali přímo v hotelu a vyjel. Užíval si nádherné krajiny a přemýšlel jak se vlastně asi dostane k pokladu.
Za chvíli už byl u Dračího chřtánu. Před ním byly zřejmě veliké dveře, ovšem bez zámku, kliky a všeho co bývá na dveřích. Proto usoudil, že dveře jsou spouštěcí a, že někde bude nějaký spouštěč. Začal ohmatávat dveře. Hlava draka jakoby věděla, že chce vstoupit.
Dveře se sami spustili dolů a Roman se trochu lekl. Oprášil se, protože na něj spadl prach a pavučiny. ,,Zřejmě tu dlouho nikdo nebyl" pomyslel si a vešel dovnitř.
Všude byla spousta zarostlích keřů a velkých stromů. Mezi keři si všimnul chodů, které vedli někam dolů a tak se vydal po nich.
Vešel do velké místnosti osvětlené nějakými čínskými lampami. Chtěl vzít diamant či nějaký drahokam, který ležel na malém stolku, ale před ním byla past. Zkusil šáhnout do jednoho otvoru. Otřásl se, protože mu po ruce začal lézt nějaký slizký bouk. ,,Fuj!". Našel nějakou páčku, kterou se snažil pohnout. Nakonec s ní pohnul a past se zřejmě vypla. Opatrně po ní prošel. Past už nefungovala. Vzal drahokam a potom ještě mince na podstavcích. ,,To si nechám!"
Vešel do další místnosti. Na zdi bylo něco napsáno. Šel k ní blíž a díval se na znaky: 开放的大门!但要注意珍惜这是永远不会有你的!Budiž otevři si dveře! Ale pozor poklad, který nachází se zde tvůj nikdy nebude! Vytáhl čínsimskou konzervaci a hledal alespoň podobné znaky. Jeden znak našel. Znamenal otevři, otevřít,... Proto zkusil opět nahmatat něco aby se třeba nějaké dveře objevili. Za chvíli se objevil průchod, který se po chvíli otevřel. Roman vešel dovitř.
Byla to malá místnost s truhlou. Roman tušil, že v truhle bude poklad a proto ji otevřel. Ještě si všiml, že na truhle je také něco napsáno, ale toho už si nevšímal. Truhla byla těžká a šla špatně otevřít.
Nakonec se Romanovi podařilo truhlu otevřít. Nic horšího by ani nečekal, že najde.

Pokračování příště

 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama