Pracháči - 4.díl

23. ledna 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Je tu další díl komixu Pracháči. Doufám, že se vám tento díl bude líbit, protože tento komix zatím hodnotíte negativně. Příjemné čtení. (Celý článk ↓)

Byl večer a Janovi se opět udělalo špatně. Takhle špatně už mu dlouho nebylo. Zřejmě se Michaele úplně nepovedlo uspat Jana a teď kvůli ní trpí křečmi a každou chvíli běhá na záchod. Protože to bylo čímdál horší musela Natálie zavolat do místní nemocnice. Záchranka přijela za pár minut a odvezla si ho do nemocnice.

Den 3

Roman se celý spocený a vyděšený vzbudil. Zdálo se mu pořád dokola to samé. Otevírá truhlu a v ní hrůzostrašná věc. Dobrodružství, které chtěl začít se mu víc a víc hnusilo. Neznámí muž si bude muset najít někoo jiného aby mu našel poklad! Celý rozrušený sešel po schodech do kuchyňky.
Otevřel ledničku a hledal něco dobrého k snědku. Nakonec se rozhodl jen pro pomerančový džus.
V jídelně zatím seděla Natálie, která jedla nějakou ovocnou zmrzlinu. Byla stejně jako Roman rozrušený, ale z úplně jiného důvodu.
Natálie: ,,Ahoj Romane..." chvíli se zamyslela ,,Co tu děláš takhle brzo ráno?".
Roman: ,,Nemůžu spát" řekl a usrkl si z brčka. ,,Proč si tu skoro polonahá?"
Natálie: ,,Nikdo tu není. Všichni ti divní dobrodruzi teď hledají poklady na tomto hrozném místě! A ostatní?! Ostatní si vklidu spí!... Tvého otce odvezli do nemocnice díky té krávě!" rozhovor uvýznul na mrtvém bodě a natálie měla chuť podpálit celý hotel aby si na něčem vylila zlost.
Roman se díval do prázdna a nevnímal co jeho matka říká. Přemýšlel pořád nad příšernou truhlou ve, které je něco příšerného, nadlického a zcela nemožného...

Po chvíli

Roman už nevydržel sedět vedle matky, která vypadala, že se každou chvíli zhroutí. Odešel z jídelny.
Díval se na rozednívající den a na místní aktivní simíky, kteří se chtěli ráno proběhnout aby nabrali kodnici.
Natálie se mezitím převlékla a musela si na někom vylít zlost.
Natálie: ,,Nazdar krávo! Opět tady slídíš? Hledáš další oběty? Co?!"
Michaela: ,, Co my nadáváš?! Jsi naprostá nula! Lamo jedna!"
Natálie: ,,Oh! Paní umí dokonce simsky!" rozhovor plný hádek pokračoval dál až si nakonec neměli čím nadávat.

Den 4

Jan byl udržován v umělém spánku po velmi těžké operaci žaludku. Zavinilo to jen nepovedené kouzlení a Michaela to dobře věděla. Místní špičkový doktoři ovšem nevěděli co to zavinilo a tak praktikovali jen normální léčbu žaludku. Kdyby nebyl udržován v umělém spánku zřejmě by už umřel bolestí.

Pokračování příště

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama