Únor 2010

Pracháči - 8.díl

27. února 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Po týdnu odmlky je tu opět další díl komixu. Nyní již bude opět každou sobotu ve 13:00. Za mynulý díl se ještě omlouvám za spoustu překlepů, ale psal jsem to v rychlosti na notebooku.
V tomto díle se konečně naše rodinka Veselí vrátí z dovolené plné děsných zážitků. (Celý článek ↓)

Zpátky doma

21. února 2010 v 18:22 | Čivava |  Zápisník

V pátek kolem sedmnácté hodiny jsme se vrátili z lyžáku. Bylo to samozdřejmě super. Všude bylo plno sněhu a i když bylo skoro pořád pod mrakem a mlhou lyžovalo se dobře . O běžkování to sice říct nemůžu, nikdy už na nich s největší pravděpodobností nebudu stát, ale šlo to .
Minulou sobotu dopoledne nás autobus dovezl do Podťatého. Z tama jsme šli pěšky cca 5 km. Asi ve 13 hod. jsme dorazili do penzionu ,,Javorník". Zrovna byla zima, mlha, vítr a padal sníh. Museli jsme asi 10 minut čekat venku. Nakonec začali postupně přiřazovat pokoje skupinkám, které postupně chodili do těch pokojů. Proto chudáci někteří čekali venku i o deset minut déle. Naše skupina byla po čtyřech a naštěstí jsme byly asi třetí a tak jsme čekali jen chvíli. V klidu jsme si vybalili věci a vybalovali svačiny z domů.

Sběrna reklam

21. února 2010 v 11:34 | Čivava
Jelikož reklamy nejsou na mém blogu vítány jsem jako hodný blogař udělal tuto "Sběrnu reklam". Ti co by měli náhlou potřebu udělat si reklamu na mém blogu nechť napíšou sem do komentářů. Pokud ale napíšete reklamu jinde než do tohoto vyhrazeného prostoru smažu ji.

Reklamy níže ↓


Design 003

20. února 2010 v 18:39 | Čivava |  Designy blogu
Spokojenost: 70%
Vytvořeno ve: Photofiltre Studio (X)
Doba tvoření: cca
0,5 hodiny
Nahráno na blog: 20.února 2010
Optimalizováno pro: Explorer 8, Google Chrome
Zdroj obrázku/ů: záhlaví -  klik

Dned ráno jsem vytvořil další design na tento blog. Je úplně jiný než předešlé, ale myslím, že není až tak hrozný. Něco tomu asi chybí, ale už ho nebudu opravovat. Nevztahuje se ani k tomuto ročnímu období, prostě zcela odlišný. Nově rozpoznáte v komentářích autora tohoto blogu - mě a nový komentář.
Piště vaše názory na tento design.

Pracháči - 7.díl

13. února 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Je tu další díl tohoto komixu! Uzdraví se Jan z nemoci o, které nikdo nic neví? Najdou konečně ztraceného Adama? Bude vůbec živý? To vše čtěte v tomto již 7.dílu. (Celý článek ↓)

13.2.-19.2. jsem na lyžáku

11. února 2010 v 16:31 | Čivava |  Aktuality

Toto je jen krátká technická zpráva.
Tuto sobotu od 13.2. do příštího pátku 19.2. budu na lyžáku. Co všechno se tam seběhlo atd. pak napíšu do zápisníku. Protože jsem neměl moc času tak se náskok v psaní dílů komixu Pracháči zmenšoval a zmenšoval a nakonec mám předpřipravený pouze 7.díl tohoto komixu. Proto nečekejte 6.3. 8.díl komixu.
To je všechno. Všechno sepíšu a můžete si cca v neděli po příjezdu přečíst kde jsme byly, co jsme dělali atd. Můžete čekat možná i fotky.
Všechny pozdravuju!

Pracháči - 6.díl

6. února 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Už je tu 6.díl tohoto komixu, který se vám začíná líbit! Najde straceného Adama místní policie nebo se bude muset jeho rodina vydat na vlastní pěst po okolí a útrobách hotelu? To vše se dozvíte v tomto dalším díle. (Celý článek ↓)

Jarní prázdniny

1. února 2010 v 13:52 | Čivava |  Zápisník

Já nemožný člověk jsem vám zase dlouho nic nenapsal. Snad vás alespoň uspokojí komix Pracháči, který má za sebou už 5.dílů .
Moje vysvědčení, které se rozdávalo ve čtvrtek dopadlo celkem dobře. Sice jak už jsem tušil jsem neměl vyznamenání, ale uteklo mi jen o dvě jedničky. Naštěstí to rodičům nevadilo, protože vysvědčení se počítá až od osmé třídy do prvního pololetí deváté třídy . A na rozdíl od některých, kteří měli i čtverky (hlavně z češtiny) jsem dopadl dobře. V pátek byly pololetní prázdniny, které (teď se dostávám k tomu proč jsem tu dlouho nic nenapsal -díli komixu už mám předpřipravené asi o dva-) jsem strávil v posteli s teplotou a nikdo nevěděl co mi je . Nakonec se zjistilo že mám nějakou sabou střevní chřipku, protože jsem večer zvracel .