Jarní prázdniny

1. února 2010 v 13:52 | Čivava |  Zápisník

Já nemožný člověk jsem vám zase dlouho nic nenapsal. Snad vás alespoň uspokojí komix Pracháči, který má za sebou už 5.dílů .
Moje vysvědčení, které se rozdávalo ve čtvrtek dopadlo celkem dobře. Sice jak už jsem tušil jsem neměl vyznamenání, ale uteklo mi jen o dvě jedničky. Naštěstí to rodičům nevadilo, protože vysvědčení se počítá až od osmé třídy do prvního pololetí deváté třídy . A na rozdíl od některých, kteří měli i čtverky (hlavně z češtiny) jsem dopadl dobře. V pátek byly pololetní prázdniny, které (teď se dostávám k tomu proč jsem tu dlouho nic nenapsal -díli komixu už mám předpřipravené asi o dva-) jsem strávil v posteli s teplotou a nikdo nevěděl co mi je . Nakonec se zjistilo že mám nějakou sabou střevní chřipku, protože jsem večer zvracel .

Proč mám takovou smůlu, že jsem nemocný až když není škola? Když byly totiž chřipkové epidemie byl jsem zdraví jako rybička . Nyní už jsou prvním dnem po celém Zínském kraji jarní prázdniny a dnes večer jsme měli odjet na dovolenou do Rakouských Alp. Naštěstí mí to tolik nevadí, že jsme nejeli kvůli mé nemoci, protože by se stejně asi kvůli sněhové kalamitě nejelo . Ale jak o tom přemýšlím ještě, že nejsem nemocný třeba za týden, protože pojedu na lyžák. Až budu zdraví tak alespoň budeme chodit každý den lyžovat do Velkých karlovic kde mají dobré sjezdovky.
Konec mého krátkého zápisu, jdu si číst když nemusím nic dělat... (nebojte jsem neustále pod dozorem takže se brzo uzdravím a mám notebook, který je krásnou výbavou do postele)
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama