Pracháči - 7.díl

13. února 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Je tu další díl tohoto komixu! Uzdraví se Jan z nemoci o, které nikdo nic neví? Najdou konečně ztraceného Adama? Bude vůbec živý? To vše čtěte v tomto již 7.dílu. (Celý článek ↓)

Den 6

Natálie se zrovna probouzela. Bylo už 9:30 a Natálie se konečně po dlouhé době pořádně vyspala. V noci ji nic nevzbudilo a nezdála se jí ani žádná noční můra jako už několikrát. Hned od té doby co se vzbudila měla dobrý pocit, že Jan je v pořádku. Dnes měla opět zajet do nemocnice, že prý mají výsledky. Asi za 10 minut vstala, umyla se, oblékla a nasnídala se. To jí zabralo asi půl hodiny a tak vyrazila v 10:25.
Za hodinu se vrátila z nemocnice. Líp už ani tento den nemohl začít. Janovi výsledky byly opravdu podivuhodné. Už mu nic nebylo. Operace, kterou musel podstoupit dopadla také velmi dobře a lékaři se divili, že byly vůbec tak hloupí. Měli se první zeptat co se stalo. Měl pouze podrážděný žaludek z nepovedeného kouzlení Michaeli. Jan k ní nyní choval velkou zášť stejně jako Natálie.
Všichni měli velkou radost, ale ještě nebylo vyhráno. Pořád se pátralo po Adamovi.
Roman: ,,Tati! Ahoj! Jaktože už tě pustili z nemocnice?"
Jan: ,,Romane, pojď ke mě..." onejmul ho. ,,To je na dlouhé povídání někdy ti to celé řeknu jak to bylo. Kde máme tu bestii? Musím si sní něco vyřídit."
Roman: ,,Myslíš 米夏埃拉?" Myslíš Michaelu?
Jan: ,,Ale tady někdo trénoval. Už asi vím kde je, myslím, že ji slyším."
Natálie: ,,Kde je můj syn?!"
Michaela: ,,Já to nevím! Sakra nevím to!"
Natálie: ,,Lžeš!"
Michaela: ,,A jak to dokážeš naší policii? Ti si radši zajdou na čaj než aby mo někom pátraly!" to už za zády Michaeli sátl Jan.
Jan: ,,Miláčku? Nech mě to vyřídit."
Michaela: ,,J...Ja...Jan? Co tu děl..l...áte." zakoktala a začala mít trochu strach ,,一方面工廠,速..." chtěla Jana uspat kouzlem, ale ten ji rázně přerušil.
Jan: ,,Ne, ne! Už tu zase na mě zkoušíš?! Já ti něco povím! Jestli okamžitě neřekneš kam si uvěznila Adama nechám tě zavřít až zčernáš! Já mám známé všude! A jestli si myslíš, že utečeš tak to si na omylu! Mám dost dobrou kondičku!"
Michaela: ,,Ale já..."
Jan: ,,Zklapni! Řekneš teda kde je uvězněný?"
Michaela: ,,Ne!"
Jan: ,,Tvoje mínus! Volám známému a ten tě nechá zavřít na doživotí!"
,,Jeden, dva, tři...néééé!" snažila se v duchu uklidnit Michaela.
Jan: ,,Už ho vytáčím."
Michaela: ,,Dobře řeknu vám kde je!" ,,Ach bože co to dělám!" nadávala sama sobě.
Natálie si musela zakrýt nos. Jak Michaela něco otevírala linula se z otvůrků ne příliš vábivý pach. Ozvalo se několik zachrastění a dveře se otevřeli.
V malé místnosti byl Adam, celý zašpiněný a páchnoucí od plesnivých zdí. Na zemi ležel džus a několik poházených papírků od nějakého jídla, které mu Michaela každý den dávala.
,,Tady je ten spratek!" zaječela Michaela.
Adam se rozzářil. ,,Mami! Tati!"
,,Nezapoměl si na někoho?" zasmál se Roman.
,,No jo můj brácha..." všichni se smáli. Vlastně všichni až na jednu osobu.
Michaela radši utekla. Ale jen do svého pokoje v hotelu aby vymyslela co nového jim provede. ,,Ten spratek jeden!"

Pokračování příště

 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama