Pracháči - 8.díl

27. února 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Po týdnu odmlky je tu opět další díl komixu. Nyní již bude opět každou sobotu ve 13:00. Za mynulý díl se ještě omlouvám za spoustu překlepů, ale psal jsem to v rychlosti na notebooku.
V tomto díle se konečně naše rodinka Veselí vrátí z dovolené plné děsných zážitků. (Celý článek ↓)

Den 7

Další den hned po snídani se celá rodinka vydala prohlédnout si památky aby si vynahradila alespoň kousek dovolené. Největší radost z toho měl asi Adam.
Prohlídku památek zakončili Velkou Čínskou zdí u, které se nechali vyfotit. Cestou do hotelu si zašli na pozdní oběd do vyhlášené restaurace v Shang simla.
Hned jak se vrátili si začali balit věci. Příští den v pátek v 19:15 pro ně má přijet taxi aby je odvezlo na letiště.

Den 8

Všichni se opět dobře vyspali a Natálie obvzlášť, protože vstávala až v 10:30. Měla, ale zvláštní pocit, že se něco stalo. Cestou do koupelny našla na zemi pár vlasů, které vypadali jako její.
,,Áááá!" zaječela. ,,Já snad špatně vidím! Někdo mě musel ostříhat! Já ji asi zabiju! " v duchu nadávala na celý svět
,,Michaela!" ,,Nebo jak se ta svině jmenuje!...No jo vždyť mám přece u sebe paruku pro případy nouze!" Ihned šla najít paruku, kterou měla schovanou někde v kufru.
,,Jak jsem krásná!" tohled si říkávala docela často. Možná to bylo tím, že byla dost namyšlená i když se z venčí jevila jako celkem pohodová žena s pohatým manželem.
Jakmile dokončila úpravy své paruky šla na snídani. Přes den už celá rodinka trávila v hotelu.

Večer

Taxi dorazilo o 5 minut dřív a tak hlasitě torubylo. Všechny kufry už byly naskládané v kufru taxíku a čekalo se jen na Natálii. Ta si, ale schválně dala načas aby mohla odejít se vstyčenou hlavou.
Vypadala opět skvěle a Michaela na ni zírala jako kdyby spadla z višně. Michaela,a le zuřila. Měla sto chutí jí něco prověst, ale chtěla si zachovat důstojnost i když byla pěkný nervák.
Všichni už šli k taxíku. Oblékli si to nejlepší oblečení co si s sebou vzali. Nasedli do taxíku a to je odvezlo na letiště. Ve 20:30 už letadlo kterým měli odletět domů startovalo. Tak skončilo jedno dobrodružství.
V hotelu ve, kterém byly ubytovaní bylo opět rušno. Michaela dostala padáka, protože si na ni Jan schválně stěžoval...

Pokračování příště

 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama