Zpátky doma

21. února 2010 v 18:22 | Čivava |  Zápisník

V pátek kolem sedmnácté hodiny jsme se vrátili z lyžáku. Bylo to samozdřejmě super. Všude bylo plno sněhu a i když bylo skoro pořád pod mrakem a mlhou lyžovalo se dobře . O běžkování to sice říct nemůžu, nikdy už na nich s největší pravděpodobností nebudu stát, ale šlo to .
Minulou sobotu dopoledne nás autobus dovezl do Podťatého. Z tama jsme šli pěšky cca 5 km. Asi ve 13 hod. jsme dorazili do penzionu ,,Javorník". Zrovna byla zima, mlha, vítr a padal sníh. Museli jsme asi 10 minut čekat venku. Nakonec začali postupně přiřazovat pokoje skupinkám, které postupně chodili do těch pokojů. Proto chudáci někteří čekali venku i o deset minut déle. Naše skupina byla po čtyřech a naštěstí jsme byly asi třetí a tak jsme čekali jen chvíli. V klidu jsme si vybalili věci a vybalovali svačiny z domů.


Pod ,,A" je označeno místo našeho penzionu.

Takhle proběhl začátek lyžáku. Denní režim byl takovýto: 7:15 - rozcvička, 8:00 - snídaně, 9:00-11:30 - sjezdový výcvik, 12:30 - oběd, 13:00-13:30 - odpolední klid, 14:00-16:00 - sjezdový výcvik, 17:00 - přednáška, 18:00 - večeře, 19:00 - program, 21:30 - večerka (není to úplně přesně, protože si to už nepamatuju).
Bohužel nás už 7:10 budili takže jsme se moc nevyspali. Ještě, že rozcvička trvala maximálně 5 minut. Byly 4 družstva A,B,C,D (A-snowboarďáci, B-1.skupina, C-2.skupina, D-začátečníci na lyžích). Já jsem byl v B - tedy v 1.skupině. Dvakrát jsme byli na běžkách (jednou dopoledne a podruhé odpoledne) a potřetí to byly závody ve čtvrtek. Přednášky nebyly moc zajímavé a učitele nikdo neposlouchal. Večerní program byly většinou nějaké dvě hry, nebo dvě scénky a potom byla diskotéka, kterou nám vždycky prodloužili až do 22:00. Program vždycky vymýšlelo družstvo, které zrovna mělo službu.
Jak už to bývá tak třetí den (kritický) měli dvě skupiny volno dopoledne a druhé dvě odpoledne. Jednu část dne měli běžky. Ve volnu se všichni museli povynně dívat na film, který si zvolili. My jsme měli volno odpoledne (ještě se skupinou A) a vybrali jsme nějaký krimi film, který byl hrozně napínaví. SKupina C a D se díval na Avatar a ještě na Dům voskových figurýn. Protože jsme na běžkách běželi jen krátkou trať viděl jsem Dům voskových figurýn (sice jsem ho už viděl, ale to se neřeší).
Ještě musím pochválit kuchařky, které nám skvěle vařili .
Tak jsem vás zahltit informacemi. Možná nejsou všechny, ale ty nejdůležitější znáte (až na jednu)...
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama