Bžezen - za kamna vlezem

11. března 2010 v 19:18 | Čivava |  Zápisník

Tohle pořekadlo se pro toto období náramně hodí. Dneska ráno u nás zase sněžilo, ale přes den sníh skoro rozál. Bohužel sněží i teď večer a tak se sníh nejspíš prozatím udrží . Smutného smajlíka jsem sem dal proto, protože už bych chtěl jaro. Tak doufejme, že se k nám jaro vrátí stejně rychle jako sníh.
Venku jsem schválně utrhl ze stromu pupen a ve vnitř byl úplně černý. Žádná zeleň, žádný život. Tak by mě zajímalo jestli z takového stromu ještě nějaký list vyroste.
Tento rok mi připadá opravdu zvláštní. Nějak moc dlouhá zima, spousty silných zemětřeseních a dalších změn.
Naposled jsem vám psal 21.února a tak jsem se donutil něco napsat. Vůbec nevím co jsem celou tu dobu dělal. Asi si užíval jara, které pomalu oteplovalo náš krásný Zlín . Předminulý víkend jsem si nakoupit v OBI plno květin nejen do bytu, ale i venkovní. Bohužel jsem nečekal, že se tak rázně oteplí a tak mi všechny umrzly . Vůbec nevím co bych vám měl ještě napsat a tak se s vámi loučím. Napište do komentářů nějaké vaše zážitky či jiné a já vám s radostí odpovím . A držme palce jaru aby už konečně zahnalo zimu na nějaký čas pryč .
 


Anketa

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama