Pracháči - 11.díl

20. března 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Další díl komixu má velmi smutný začátek i konec. A co se vlastně stalo? Hroutí se bohatá rodina? Více je někdy méně...Více čtěte v celém článku.

,,Áááá! Pomóóóóc!" histericky zaječela Natálie jakmile spatřila mrtvé tělo jejího manžela Jana. Úplně zapomněla, že má v rukou malé dítě. Malá Jana, ale cestou usnula a tak se teprve probouzela. Naštěstí jekot slyšela služka a hned přiběhla. Začala, ale taky ječet. Za chvíli se, ale vzpamatovala a rychle odnesla Janu pryč aby nic neviděla. Natálie hned volala policii. Když se dovolala na stanici všechno jim v rychlosti řekla.
Stála na Janem a v tom si všimla dopisu, který držel. V tom všem zmatku si ho ani pořádně neprohlédla. Opatrně ho vzala a četla:
Pro Natálii Veselou
Hrůzostrašný pohled co? Mrtvé tělo a krvavá rána. Ten debil se ani nebránil. Na to, že je o hodně silnější než já se moc nezmohl. Asi by tě zajímalo kdo ho zabil, že? To ti, ale nepovím! A dávala bych si pozor na ostatní z vaší rodiny! Nikdy nevíš co se může stát...
,,Panebože! Kdo to asi psal?!"
Jana: ,,Chůviško? Proš mami valala o pómoc?" Jana říkala služce chůvičko, protože ji dost často musela hlídat. Služka alespoň na chvíli mohla zapomenout na ten zmatek co se právě odehrál.
Služka: ,,Hmm..." zabrala se do myšlenek.
Jana: ,,Chůviško...," po chvíli ,,Slysís to? To jsou poliščajti! A delají tůdů, tůdů..."
Služka: ,,Pojť už je pozdě. Půjdeme spát. Přečtu ti nějakou pohádku. Ano?"
Jana opravdu slyšela místní policii. Asi pět minut po tom co Natálie volala přijeli i když se vymlouvali, že mají důležitější práci.
,,Už zase budu mluvit s těmi debilními policajty. Ach jo!" pomyslela si.
Policisté začali prohledávat okolí a tělo odvezli na pitvu. Všechno tak trochu připomínalo americkou kriminálku Las Vegas. Až na to, že v Sunset Valley neměli žádnou FBI ani nic podobného. Jen znuděné policisty sedící na policejní stanici.
Natálie měla zase histerický záchvat breku. Bylo to podivné, potože tak moc Jana nemilovala.
Policista: ,,Dobrý den, paní. Paní?! Jste v pořádku?"
Natálie: ,,Ne nejsem! Celá rodina se mi rozpadá!"
Policista: ,,No...to je mi líto, ale potřebovali bychom sepsat vaši výpověď."
Natálie: ,,Ach jo..."
Všichni dále pátrali po stopách a vodítkách. Vyslechli si výpovědi všech svědků, ale na nic nového nepřišli. Ale přece jenom už tušili jak to asi bylo. To vše už měli sepsané.
Ženě, která zvonila na dveře otevře služka. Žena se vydává za tetu mrtvého. Měří cca 175 cm. Je celá zašpiněná a nemá boty. Služka volá mrtvého. Žena ho zřejmě omráčí. To slyší syn manželky mrtvého z druhého patra vily. Žena ho zabije a druhý den vrátí na místo činu spolu s dopisem.

Středa

Policisté "zajistili místo zločinu" a jediné na co se ještě zmohli byla červená páska s nápisem: Zákaz vstupu! Po neznámé ženě je vyhlášen celostátní zatykač a případ je uzavřen. Rodina se, ale může dál bát, že zabijou dalšího, protože je nikdo nebude ochraňovat.
Natálie odpočívala na terase když tu ji opět někdo volá.
Natálie: ,,Čau bratře. Potřebuješ něco důležitého? Víš teď se to nehodí...Jan zemřel" a začala opět brečet.
Bratr: ,,Fakt? To je mi líto, ale...," klesl hlasem ,,mamka umřela..."
Natálie omdlela a zelefonu se ozývalo ,,Halóo Naty si tam? Halóo"

Pokračování příště

Diskuze:
  • Koho tipujete jako vraha?
  • Přihodí se ještě něco rodině?
  • Líbí se vám úprava 1.obrázku (mrtví Jan)?
 


Komentáře

1 Zuzulin Zuzulin | Web | 21. března 2010 v 11:03

No, se šišláním to umíš dobře :D :D Na tvým místě bych dělala vrchního šišlače :D :D Né, je to pěkný, na pár chybičke ;) ;) Jen mě rozesmálo: "Jan zemřel..Aha..To je mi líto..Mamka taky zemřela..." :D :D A zpracování prvního obrázku? Chci víc krve!! :D :D

2 Čivava Čivava | Web | 21. března 2010 v 11:16

[1]: kdybych tam dal víc krve tak mě za to někteří velmi "chytří" lidé odsuzovali :-D ale tomuto komixu říkám takový planný :D chystám nový komix ale až na letní prázdniny. ten by měl být zajímavější.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama