Pracháči - 12.díl

27. března 2010 v 13:00 | Čivava |  Pracháči

Pokud jste si všimli nápisu ,,Konec" je tomu tak. Toto je poslední díl komixu Pracháči. Z důvodu méně času jsem musel komix prostě ukončit. Poslední díl končí velmi smutně. Žádný happyend to nebude...Klik na celý článek ;)

Za týden

Bylo poledne a rodina se sešla na malém soukromém pohřbu. Jeden pohřeb už měli za sebou. Pohřeb Jana Veselého. Nyní se dívali na rakev v níž byla matka Natálie, Nataša Brzobohatá.
Opodál se na celý pohřeb s úsměvem dívala žena, která zabila Jana. A kdo to vlastně byl? Policie na to nepřišla a uzavřela pátrání po ní. Byla to Michaela Jásavá. Jakmile celá rodina odjela z dovolené z Číny vydala se za němi. Lidé, kteří ji zahlédli se jí báli a mysleli si, že je zřejmě blázen když chodila bez bot.

Za další týden

Natálie se sama šla podívat na hřbitov aby navštívila hrob Jana a její matky. Bohužel na tom byla tak špatně, že musela brát silná antidepresiva. Dívala se na hrob a histericky brečela při čemž narušila ticho na hřbitově a lidé se za ní otáčeli a za zády jí pomlouvali, že je to blázen.

Další den

Natálie se zcela zbláznila. Vypadala příšerně. Bylo to smutné, ale její syn musel zavolat do místního blázince. Měla nějaký záchvat.
V blázinci si povýdala sama ze sebou a elé dny si prohlížela obrazy s motýlami jako kdyby byl každý jiný. Uklidňovalo ji to, ale čas od času měla záchvaty smíchu, které se měnili v histerický pláč a nakonec vyčerpaná omdlívala. Horší už to být nemohlo.

Za další týden

Po týdnu kdy Roman jako nejstarší člen rozpadlé rodiny hlídal jeho dva malé sourozence musel už někomu zavolat. Zavolal jeho dědovi, otcovi Natálie. Nakonec vše dopadlo tak, že skončili v děckém domově "Sluníčko".

Konec

Diskuze:
  • Líbil se vám, alespoň trochu celý komix?
  • Co říkáte na konec komixu?
  • Čekli jste, že Jana zabije Michaela Jásavá?
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama