Panasonic...ideas for life

8. dubna 2010 v 18:15 | Čivava |  Zápisník

Panasonic je podle mě nejlepší výrobce foťáků. Možná jsou i lepší, ale já zůstanu věrný panasonicům . Ironií je, že jsem nikdy neměl foťák Panasonic nýbrž Kodak a předtím Olympus . Kromě foťáků mají i jiné kvalitní produkty, ale o těch nechci psát. Chci vám jen prostě zdělit: ,,Budu mít nový foťák! Hip, hip, hurá!" . Po nějaké domluvě s mím tatíkem jsem ho přemluvil, na netu jsem našel skvělou sadu, která obsahuje foťák, další baterii (nemyslím tuškovou baterii, ale takovou tu malou dobíjecí krabičku ), paměťovou kartu s 8 GB a pouzdro na foťák. Všechno dohromady to stojí 7245 Kč. Ušetříme asi 800 Kč což je skvělé . Digitílní fotoaparát Lumix, model DMC-ZX1 můžete zkouknout zde.

A co se dělo za poslední dobu? Taky by mě to zajímalo. Nějak mi připadá, že čím víc dospívám (a zároveň stárnu), tím víc všechno utíká jako voda. Je to teprve jako včera co jsem šel poprvé do školky a nyní už mi bude v říjnu čtrnáct let. A poslední dobou to utíká opravdu strašně rychle. Už budeme psát opět čtvrtletní písemnou práci (mimochodem už zítra) a proto hádám, že se blíží opět čtvrtletí. Za chvíli budou pololetní písemky a potom už letní prázdniny, které utečou nevýslovně rychle. Poté už budu v osmé třídě a zase všechno uteče.
Ještě vás chvíli budu otravovat . Jsme měli včera suplování z výtvarky. Měli jsme jednoho nejmenovaného učitele (kterého zrovna v lásce nemám). Na naší škole je nový od tohoto školního roku. Má zhruba přes čtyřicet a před tím než nastoupil na naší školu působyl na jiné škole v našem městě. Myslím, že byl dokonce v novinách, protože se údajně měl dívat holkám pod sukně atd. (tak nevím proč musí být na naší škole).Ještě, že nejsem holka.... Má takové to velice "inteligentní myšlení" a včera mi udělal v mozku kaši nesmyslů . Protože na něj všichni byly hrozně drzí, řvali přes celou třídu (však to určitě znáte) atd. a ještě kdosi ze zadní lavice říkal, že neumí malovat a proto nebude dělat nějaké kraviny, které mu nikdo ani nevysvětlí. se učitel proto ještě víc rozzlobil a začal mluvit o tom, že pokud někdo umí třeba malovat neznamená to, že to opravdu umí, ale, že to o něm jen někdo tvrdí. No chápete to? Můj rozvařený nechápající mozek ne...
P.S. až budu mít ten nový foťák začnu konečně fotit krásnou jarní přírodu, která už se pořádně zelení (a na mém nynějším Kodaku by to nebylo ono) .
 


Komentáře

1 Nany Nany | Web | 20. dubna 2010 v 21:04

:-) přuje ti aby ti čtvrtletka dopadla dobře :-D ...já je nesnášim,hlavně z matiky...a ten foťák ti tiše závidim :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama