Prší, prší...

15. května 2010 v 20:22 | Čivava |  Zápisník

...jen se leje, kam koníčky pojedeme?
Už kolik dnů prší a nevysvitlo slunce? Ach jo, nedostatek slunečního světla mě zničí. Venku se ochladilo z 20°C na 12°C (už je tomu delší dobu) a vůbec bych se nedivil kdyby přišli ty povodně, kterýma pořád straší .
Dnes se naše praštěná rodinka opět vypravila do Brna a vykoupila všechny obchody v Olympii plus celou Ikeu. Nechápu proč jezdíme až do Brna když ve Zlíně jsou taky všechny obchody co v tam . Tak jsem si koupil tři tryka, nějaké sportovní věci, kraťasy, supr bezva prima cóól boty a potom plno nesmyslů v Ikei. Ani nevím jak bych měl skloňovat podstatné jméno Ikea - no nebudu se tím zabývat . V Ikei jsme také poobědvali za nesmírně levné ceny . Alespoň to tak vypadalo, ale nakonec jsme platili jako v restauraci. Připadalo mi to tam jako když dřív bývali závodní jídelny nebo tak něco .
A poslední, pro mě radostná zpráva. Někdy v dubnu jsem psal, že budu mít nový foťák (klik). Nakonec mi ho, ale tatík neobjednal, protože - vlastně proč? Sám nevím. Nyní je předobjednaný, protože ho neměli na skladu. Snad do dvou týdnů by měl dojít. Stejně - jak je internet skvělá věc ...
Užíjte si víkendu a moc nezmokněte
 


Komentáře

1 Marťa Marťa | Web | 16. května 2010 v 13:36

U nás teš prší. :-(

2 Zina Zina | Web | 7. června 2010 v 20:54

U nás taky pršelo, ale teď z 10°C skok na 30°C což je taky pěkně na nic.. kdyby to šlo alespoň pomalu... :-?

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama