Červen 2010

Co vše můžete sledovat o prázdninách na tomto blogu?

30. června 2010 v 19:34 | Čivava |  Aktuality

Někde už jsem se nejspíš zmiňoval, že chystám na prázdniny spoustu zábavy. Co tedy všechno můžete o prázdninách sledovat na tomto blogu?
  • 1. Komix The Village každou středu a sobotu ve 12:45
  • 2. Soutěž "Hledá se tečka", který bude zveřejněna zítra a bude se hrát o hodnotné ceny
  • 3. Kresleného Mr.Beana v cca 10 minutovích dílech každé pondělí a pátek ve 12:30
  • 4. Fotky letní krajiny, z horkých letních dnů, abstraktní, z dovolených a další
Vypadá, že je toho málo, ale skoro každý den se zde objeví nějaký článek! Celkově je zatím předpřipravených 35 článků a určitě jich bude ještě víc!
Protože se, ale nechci povalovat domu u počítače, naopak chci aktvivně sportovat zřejmě se nedočkáte tolika článků ze zápisníku. Snad vám to vynahradí komiks.
Přeji příjemné prožití prázdnin!

Sponzoři:


Vysvědčení

30. června 2010 v 9:23 | Čivava |  Zápisník

Tak a vysvědčení je tady, škola za mnou a prázdniny mám (máme) celé před sebou
. Co víc si přát. Je krásný letní den a a celý svět se smál,... neznáte tuto píšničku? Tak nic ... Jak vlastně dopadlo mé vysvědčení? Prospěl jsem (chvilka napětí)... bez vyznamenání . Teď se tomu směju, ale ta kráv...tedy hodná a milá učitelka z přírodopisu mi dala za dva (průměr 1.43) a tím pádem mi vyznamenání uniklo o jednu jedinou jedničku . Nedá se nic dělat, naštěstí vysvědčení se píše na střední školu až od osmičky (jsem v sedmé, resp.končím sedmou třídu). Myslím, že se příští školní rok budu učit víc, ale já jsem takový "pohoda, to se naučím před hodinou" . Jaké jste měli vy vysvědčení a co chystáte o prázdninách? Očekávám komentáře . Ještě malý příběh či co to je na konec . Určitě jste to už někde na internetu četli.
V sobotu ráno jsem přišla do pokoje své dcery a najdu jej prázdný, jen naposteli leží dopis. Se špatnou předtuchou ho otevřu a začnu číst následující text: Milá maminko, je mi velmi líto, že jsem musela odejít z domova se svým novým přítelem. Našla jsem v něm pravou lásku. Měla bys ho vidět, jak je sladký se svým četným tetováním, piersingem a především jeho krásnou motorkou! Ale to ještě není všechno mami, jsem konečně těhotná, a Abdul říká, že budeme mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa. Chce mít se mnou hodně dětí a to je taky můj sen. Když jsem zjistila, jak mi marihauna dělá dobře, rozhodli jsme se tuto trávu pěstovat i pro naše přátele, když jim dojde heroin nebo koks, aby tak moc netrpěli. Mezitím doufám, že věda najde lék na AIDS, aby se Abdulovi trochu ulevilo, on si to opravdu zaslouží. Nemusíš mít strach, je mi už 13 let a umím se o sebe dobře postarat i sama. Doufám, že Tě budu moci brzy navštívit, abys poznala své vnouče. Tvá milující dcera. P.S. Nic z toho není pravda, jsem u sousedů. Chtěla jsem Ti jen říct, že jsou horší věci na světě než vysvědčení, které je v nočním stolku. Mám Tě ráda.
Přeji všem příjemné prázdniny, vydařené dovolené a prostě super letní prázdniny 2010! Dnes čekejte zveřejnění prázdninového programu!

Za několik dní končí škola

25. června 2010 v 14:51 | Čivava |  Zápisník

Strašně, ale strašně mě štve, že někteří mají od zítřka prázdniny . Některé školy to vyřešili tak, že mají příští týden ředitelská volna. Zato naše škola to vyřešila ještě líp. Ředitelské volno jsme měli 21. a 22. června takže nyní už žádné mít nemůžeme, tudíž končíme klasicky až 30.června. Minulý rok, když končila škola v úterý jsme mohli zkončit až v pátek, ale končili jsme v to úterý. Naše škola umí fakt skvěle organizovat . Jediným štěstím je, že se ode dneška už neučíme a odevzdávali jsme dneska učebnice takže se ani učit nemůžeme . Můžeme si do kšoly nosit různé hry, takže dnešek ve škole byl ve znamení odevzdávání učebnic a pokeru (čti: pokr ). Stejně ty konce školy jsou vždycky tak dobré ...
A jaké je u vás počasí? U nás je dnes zataženo a kolem 20°C. ČHMÚ (český hidrometeorologický ústav) naštěstí slibuje v příštím měsíci nadprůměrné teploty
Já jako zvědavec prosím všechny klikaře, kteří dostali již dnes vysvědčení aby mi napsali jak dopadlo .

Design 005

23. června 2010 v 15:46 | Čivava |  Designy blogu
Spokojenost: 80%
Vytvořeno ve: Photofiltre Studio (X)
Doba tvoření: cca 2 hodiny
Nahráno na blog: 22.června 2010
Optimalizován pro: Explorer 8 (+ starší verze)
Zdroj obrázku/ů: záhlaví - klik, pozadí - se nesmí kopírovat, protože je to moje fotka

Letní design je speciálně stvořen pro novou soutěž, která bude zveřejněna 1.července s názvem "Hledá se tečka". Pokud si všimnete v designu, kde je webová adresa této stránky je za slovem civava jakoby padající zelená tečka. Tlačítka "OK" zatím nefungují, ale až budou zveřejněny články k dané věci bude klikací ikonka fungovat.I když je design optimalizován pro Explorer měl by fungovat i pro jiné prohlížeče.

Úspěch je krásný

22. června 2010 v 16:25 | Čivava |  Téma týdne

Článek na téma týdne - ůspěch
Úspěch může vypadat různě. Pro někoho je úspěchem když se mu podaří poskládat rubikova kostka či dostat ježka z klece, pro jiné je úspěchem když dostanou vysvědčení a na něm je napsané "Žák/yně splnil/a 9 let povinné školní docházky". Co na to moudrá wikipedie? ,,Úspěch je pozitivní výsledek snahy jednotlivce nebo skupiny o dosažení určitého cíle. Úspěch znamená úplné, nebo alespoň částečné dosažení plánovaného cíle.".
A můj úspěch za tento týden? Úspěšně jsem dokončil komiks, který bude na tomto blogu o těchto letních prázdninách :)
Základní úspěch mimina - první krůčky , naučilo se chodit na nočník, samo jí,...
"(Ne)úspěch" dospívajících - naučil se kouřit, šikanuje prvňáky,...
Do komentářů můžete napsat vaše největší úspěchy :).

Sponzorování letního programu

22. června 2010 v 13:48 | Čivava |  Aktuality

Musím se přiznat, že rozesílám komentáře, kde je kromě nějakého textu i reklama. Já vím taky to nemám rád, ale tyto komentáře nejsou úplně reklamy :).

Potřebuji aby ti, kteří mají zájem sponzorovat "Letní program 2010 na www.civava.blog.cz" napsali zde do komentářů jejich adresu blogu a věnovali 1 celý článek reklamě, která je zde:

---------------------------------------------------

Kliknutím na "www.civava.blog.cz se dostaneš na stránku. Pokud nefunguje klikněte sem - Klik

Tento blog je sponzorem letního programu 2010 na www.civava.blog.cz
Na blogu najdete v létě spoustu videí, fotografií atd. + mega soutěž =)

Pokud se chcete stát sponzorem napište na blog (uvedený výše)

---------------------------------------------------

Sponzoři budou sepsáni v jednom článku, který bude zevřejněn 30.června takže jim toto sponzorování může také zvýšit návštěvnost.


Přelož si stránku do...

22. června 2010 v 13:25 | Čivava
www.civava.blog.cz
V jakém jazyce si přejete přeložit stránku? / What language do you wish to translate the page? / Welche Sprache möchten Sie die Seite zu übersetzen? / Che lingua si desidera tradurre la pagina? / Какой язык вы хотите перевести страницу? / ...

Česky / Czechclick
Anglicky / English - click
Německy / German - click
Italsky / Italian - click
Rusky / Russian - click

Translate by Google
Translate by Google

Smrt aneb smrtka v akci

14. června 2010 v 16:48 | Čivava |  Téma týdne

Článek na téma týdne - smrt
Jezero smrti, Mučedník smrti, Kočovníci smrti, jde z toho mráz po zádech co? Jeden horor děsivější než druhý. Vydel jsem z těchto jenom Jezero smrti ale dost o hororech.
Určitě mnoho z vás by zajímalo jak asi vypadá smrt a existuje vůbec smrtka? Říká se toho o smrti hodně, ale určitě z toho pravdy moc nebude. Pokud by existovalo třeba peklo nebo nebe tak by v dnešním světě peklo praskalo ve švech a nebe by mělo nouzy o hodné lidi.
Vraťme se k nadpisu tohoto článku. "Smrt aneb smrtka v akci". Každý si smrtku představuje asi jinak. Já si představuju klasickou smrtku s kosou. Postava, která se jakoby vznáší, nejde jí vidět do obličeje, v kostnaté ruce drží kosu a je zahalena do černého pláště či hábitu (není to to samé?).
A jak vypadá asi taková smrt? Já si představuju jako to dřív bývalo člověka na "smrtelné posteli", nemohoucího a čekajícího na smrt. Před očima se mu zjeví ona tajemná bytost - smrtka a pobízí ho kostnatou rukou aby k němu šla. Nemohoucí člověk se ale nemlže hýbat a smrtka se stále přibližuje. Sedne si na postel vedle umírajícího člověka a mávne mu rukou před obličejem. Človíček zavírá oči a už se nikdy neprobudí. Smrtka se strácí a snad jen jeden oplakávající příbuzný nad, nyní už mrtvím tělem slyší kdesi v dáli nějaké slabé, avšak zřetelné "měl jsem vás rád". Z mrtvoli se vytratí poslední živí kousíček a smrtka nikde. ...

Cheaty do The Sims 3 Povolání snů

6. června 2010 v 13:30 | Čivava |  Povolání snů

Jak jistě každý pařmen Sims 3 (i předchozích dílů) zná, nejprve musíte stisknout tyto klávesy [Ctrl]+[Shift]+[C]. Jakmile stisknete tyto tři klávesy zobrazí se vám modré okno. Do toho v horní části obrazovky můžete zadat libovolný existující cheat. Jakmile cheat napíšete stačí potvrdit klávesou [Enter].

AgeUpNPC - NPC- pracovník (sim) za jehož nemůžete hrát (uklízečka, opravář,...) zestárne o jednu životní etapu
AlwaysBuyBuild- během jakékoli situace, tedy i během požáru atd. vás přepne do nákupního módu
DiscoMapTags on/off- symboly parcel v pohledu na sousedství budou blikat v obrovské škále barev

Počasí do The Sims 3 (návod): klik
Pokud by některý z těchto cheatů nefungoval napište sem →

Azurová obloha místo deštivého nebe

5. června 2010 v 11:10 | Čivava |  Zápisník

To je změna po zamračeném týdnu co? U nás na neby není ani jeden mráček. Snad už je to znamení, že pomalu přichází léto . Asi už 17.června se nám uzavírají ve škole známky. Včera jsme psali závěrečnou písemku z češtiny, v pátek budeme psát čtvrtou čtvrtletní práci z matiky. Přece jenom do konce školního roku zbývá asi pouze 25 dnů. Jak se už těším na prázdniny, koupaliště, dovolené.....já to snad nevydržím .
Ale abych trochu připomněl záplavy, protože jsem ze Zlína...Dřevnice, která protéká našim městem, se myslím vylila pouze u nemocnice, ale jen trochu. I tak bylo vody dost a třeba mému dědovi zaplavila sklep .
Zítra půjdu s mojí malou hodnou (čti zlobyvou) sestrou do multikina na Jak vycvičit draka (dokonce ve 3D) . Původně jsme měli jít na Shrek: Konec a zvonec v rámci Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež za pouhých 20 Kč. Jenže jsme to asi pozdě vymysleli a tak byl celý sál zarezervovaný . Určitě ale Shreka nedávají naposled a tak, jakmile bude v programu určitě na něj půjdeme . Loučím se a nezapomeňte si užít krásného počasí .