Únor 2011

Vesnické sídlo Parkerových

21. února 2011 v 17:14 | Čivava |  Domy ke stažení

Vzpomínáte si na komiks The Village? Nejen pro fanoušky tohoto komiksu tu mám ke stažení dům Parkerových. Dům se hodí pro čtyřčlennou rodinu (2 pokoje a ložnice), více informací v celém článku. U domu je navíc pole s několika druhy vinné révy a jabloňový sad s pár stromy limetky. Za domem je pak spousta zvířat (bohužel jsou to pouze sochy takže se nehýbou). Celý dům je ve vesnickém stylu.

Změny přicházejí

6. února 2011 v 10:32 | Čivava |  Aktuality

Tyhle aktuality by neměli vůbec na mém blogu být. Vůbec se mi ty "systémové" zprávy nelíbí. Asi je zruším... No ale teď k věci. Toto je osobní blog a všechno co není mé by mělo jít pryč (teda až na ilustrační obrázky). Nakonec jsem se rozhodl, že zcela změním rubriku Sims 3, aby tam byly opravdu moje věci. Informace o hře si můžete najít jinde (toto není blog o Sims). Také jsem se tozhodl, že vám nabídnu možnost stahovat si u mě věci do The Sims 3, konkrétně domy. Všechno bude samozřejmě moje tvorba. Jako první si budete moci stáhnout dům Parkerových z komiksu The Village zřejmě už kolem 14.února, kdy budu mít jarní prázdniny.

Aby můj blog působil ještě více osobně chci od teď dělat designy pouze z mích fotek. Mám v počítači tisíce krásných fotek, tak proč je nevyužít. Jarní design bych chtěl ovšem namalovat (namalování na papír → oskenovat → vytvořit s ním design → nahrát na blog → a je to). Zatím mám doma na stole pár počmáraných papíru, tak uvidíme.

Dále pak musím vyřešit problém s tématem měsíce. Vaše názory jste přestaly psát a proto asi zruším téma měsíce. Místo toho bych chtěl víc psát na téma týdne, které nabízí blog.cz.

Poslední nedořešenou věcí se stává hodnocení blogů. Už před dlouhou dobou jsem pozastavil hodnocení blogů s tím, že začnu opět hodnotit od 3.2.2011. O hodnocení je velký zájem, ale já na to nemám tolik času. Jsou dvě možnosti. První a to nejjednodužší - zrušit hodnocení blogů. Druhou možností je pouze bodovat u hodnocení a nepsat k tomu rady apod. Je to na vás. Pokud nenapíšete váš názor, jak by jste si to představovali zruším hodnocení blogů.

P.S. na léto už mám naplánované druhé pokračování komiksu The Village, které se vám (alespoň doufám) líbilo.