Březen 2011

Time and tide wait for no man...

24. března 2011 v 21:05 | Čivava |  Zápisník

Čas na nikoho nečeká... (← anglické přísloví z nadpisu)

Bohužel. Dneska jsem si prohlížel z nudy kaledář. Kromě toho, že jsem si zkazil náladu zjištěním, že se blíží opět měsíc plný velkých písemek zjistil jsem spoustu zajímavých věcí. Např. že už se blíží konec školy. Jasně, že bude teprve duben, ale tři měsíce jsou za chvíli v čudu a opět budou doma lítat facky za "krásné" vysvědčení.
Neuvěřitelné ! Když jsem tak nad tím přemýšlel.Tento rok v říjnu mi bude 15. Za deset let mi bude 25 (!) . Deset let je tak velký časový úsek a zároveň úplné nic.
Teď už radši o něčem jiném. Znáté takové ty plátěné boty? No, no.... nápověda z publika: conversky! Teď si říkáte: ten debil je určitě má. A on je opravdu má! Dokonce originálky . Ani by jste nevěřili jak moc jsou pohodlné, což jsem sám nečekal . Ale určitě mi uvěříte cenu, která byla velká, hodně velká. Ti Američani jsou blázni. Malý obchod začal vyrábět gumové boty. Po druhé světové válce začne vyrábět boty pro basketbalisty a dneska je to obří firma vydělávající miliardy. A takovýto příběh má každá známá americká značka. To u nás v Česku by to dopadlo asi takto. Malý obchod vyrábí gumové boty. Po druhé světové válce stále vyrábí gumové boty a nikdo onu firmu nezná. A dnes už by firma neexistovala. Ti Američani !

No name

17. března 2011 v 10:22 | Čivava |  Zápisník


Dlouho, opravdu dlouho jsem vám nepsal. Ale moje výmluva je doufám dostačující - kromě školy, které je čím dál víc začalo také jaro a teploty se vyhoupli dokonce až na 17°C . A jak asi víte já nejsem ten typ výsedávající celé měsíce u PC a tak jsem prostě ven musel . Dneska jsem si našel čas v těchto dopoledních hodinách. Povaluju se totiž doma. Sice nejsem nemocný, ale hodně nachlazený, a tak jsem přemluvil rodiče, abych mohl zůstat alespoň na dva dny doma . Ale aby jste si nemysleli - já žádný flákač opravdu nejsem. Vysmrkal jsem za dva dny všechny papírové kapesníky, které doma byly. A to jich bylo opravdu hodně - obří balík plný balíčků s kapesníky z Makra .
Tak jsem si postěžoval a tímto končím článek beze jména o ničem .

Design 013

13. března 2011 v 10:58 | Čivava |  Designy blogu
Spokojenost: 85%
Vytvořeno ve: Photofiltre Studio
Doba tvoření: cca 30 minut
Nahráno na blog: 13.března 2011
Optimalizován pro: Google Chrome, Explorer
Zdroj obrázku/ů: záhlaví - klik, pozadí - klik

Původně měl být design pouze z mích obrázků nebo namalovaný, ale podařil se mi udělat design až z tohoto obrázku, který jsem našel na internetu. Také jsem zkoušel něco namalovat, ale nedopadlo to úplně dobře.
Venku už je konečně teplo a jaro už snad definitivně přebralo vládu nad zimou. Proto jsem můj blog jarně naladil, aby jste se tu cítili dobře. Doufám, že se vám design líbí!