Time and tide wait for no man...

24. března 2011 v 21:05 | Čivava |  Zápisník

Čas na nikoho nečeká... (← anglické přísloví z nadpisu)

Bohužel. Dneska jsem si prohlížel z nudy kaledář. Kromě toho, že jsem si zkazil náladu zjištěním, že se blíží opět měsíc plný velkých písemek zjistil jsem spoustu zajímavých věcí. Např. že už se blíží konec školy. Jasně, že bude teprve duben, ale tři měsíce jsou za chvíli v čudu a opět budou doma lítat facky za "krásné" vysvědčení.
Neuvěřitelné ! Když jsem tak nad tím přemýšlel.Tento rok v říjnu mi bude 15. Za deset let mi bude 25 (!) . Deset let je tak velký časový úsek a zároveň úplné nic.
Teď už radši o něčem jiném. Znáté takové ty plátěné boty? No, no.... nápověda z publika: conversky! Teď si říkáte: ten debil je určitě má. A on je opravdu má! Dokonce originálky . Ani by jste nevěřili jak moc jsou pohodlné, což jsem sám nečekal . Ale určitě mi uvěříte cenu, která byla velká, hodně velká. Ti Američani jsou blázni. Malý obchod začal vyrábět gumové boty. Po druhé světové válce začne vyrábět boty pro basketbalisty a dneska je to obří firma vydělávající miliardy. A takovýto příběh má každá známá americká značka. To u nás v Česku by to dopadlo asi takto. Malý obchod vyrábí gumové boty. Po druhé světové válce stále vyrábí gumové boty a nikdo onu firmu nezná. A dnes už by firma neexistovala. Ti Američani !
 


Komentáře

1 DomiQe* DomiQe* | Web | 24. března 2011 v 21:10

No to se ještě máš už bude občanka coo ? =D

2 Čivava Čivava | Web | 24. března 2011 v 21:16

[1]: Občanka bude no..., ale nevidím důvod proč bych z toho měl mít radost :D . Jak se znám určitě ji někde ztratím :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama