Květen 2011

Mám? Nemám?

18. května 2011 v 17:30 | Čivava
Nejprve si pusť hudbu na konci článku.
Už se nad touto myšlenkou zamýšlím od včerejšího dne. Mám nebo nemám ukončit tento blog? Už mě to ani moc nebaví, nechce se mi psát, a když pomyslím na to, jak mě to osvobodí říkám si: Skončím s mým blogem. Možná to bude tomu malému okruhu čtenářů, kteří komentují mé články, chválí je a nebo i kritizují líto, ale už to tak je. Jim opravdu děkuji a doufám, že se jim můj blog opravdu líbil.
Někteří lidé, konkrétně blogeři, dělají z takových věcí šílené drama. Jejich texty s nápisy Konec blogu se snaží čtenáře donutit, aby uvěřil myšlence, že za to můžou vlastně oni. Končím, protože mi nekomentujete články. Končím, protože mi sem nikdo nechodí. Znáte to. Anebo svůj blog přestěhují - to bývala dřív velká móda přestěhovávat blog.
Po všech těchto lidech zbyly pouze tisíce prázdných blogů, které zaplňují nekonečný virtuální svět - internet. Často po nich také zbyly zkopírované články, a když zrovna hledáte něco přes vyhledávač, jako např. slovo čivava najdete ve výsledcích stovky stejných článků z wikipedie nebo obrázků. I tohle je blog.cz. Na druhou stranu se zde najdou také autorské blogy, mezi, které jsem se snažil také zařadit. I když se to asi úplně nevydařilo myslím si, že je škoda můj blog vymazat. Na internetu je místa dost, tak co... www.civava.blog.cz nechám hlavně kvůli celkem povedeným fotkám i komiksu The Village (mimochodem měl jsem připravené pokračování na toto léto). Také kvůli některým věcem z rubriky Sims 3, pro fandy této oblíbené hry.

Jak říká hodně blogerů: ,,Všechno jednou končí". =)
Mimochodem jsem rád, že už nebudu muset nic psát v tomto strašném editoru =)
Goodbye!

Čivava; 17.května 2011, 19:30


Návštěva Anglie, květnové sluníčko a blížící se konec školního roku aneb nejdelší nadpis v historii mého blogu

7. května 2011 v 10:58 | Čivava |  Zápisník


Myslím, že už jste si zvykli na to, když tu delší dobu nejsem. Je to docela časté, ale blog vlastně vůbec není moje povinnost .
Blíží se konec školního roku, což vždycky znamená plno nervů, stresu, a dohánění známek, ale také krásné slunečné počasí , blížící se léto, letní prázdniny a také už tu za několik týdnů bude ten den, kdy skončí škola. Možná se vám to nezdá, ono opravdu ještě zbývají dva měsíce do konce školy, ale já to beru takto. Zhruba do 5.června se napíšou všechny závěrečné písemky bude spousta zkoušení i menších písemek a tím to skončí . 10.června odjíždím ze školou do Chorvatska asi na deset dnů (teď přesně nevím) a pak už nikdo nebude nahánět známky. Pak zbudou nějaké dva týdny, kdy už bude pohodička a to uteče jako voda. No a pak už budou letní prázdniny.
Když už "jedu" (píšu) takhle postupně tak se dostáváme k další částí. Po prázdninách zase začne škola - to už půjdu do 9.třídy. Na začátku října pak pojedou zájemci naší školy do Anglie mezi, které se řadím i já. Konkrétně samozřejmě do Londýna . Nevím proč se to plánuje takto moc dopředu (už máme vyplněné návratky a brzy se bude celý zájezd platit), ale je to tak. Už se hrozně těším.