Návštěva Anglie, květnové sluníčko a blížící se konec školního roku aneb nejdelší nadpis v historii mého blogu

7. května 2011 v 10:58 | Čivava |  Zápisník


Myslím, že už jste si zvykli na to, když tu delší dobu nejsem. Je to docela časté, ale blog vlastně vůbec není moje povinnost .
Blíží se konec školního roku, což vždycky znamená plno nervů, stresu, a dohánění známek, ale také krásné slunečné počasí , blížící se léto, letní prázdniny a také už tu za několik týdnů bude ten den, kdy skončí škola. Možná se vám to nezdá, ono opravdu ještě zbývají dva měsíce do konce školy, ale já to beru takto. Zhruba do 5.června se napíšou všechny závěrečné písemky bude spousta zkoušení i menších písemek a tím to skončí . 10.června odjíždím ze školou do Chorvatska asi na deset dnů (teď přesně nevím) a pak už nikdo nebude nahánět známky. Pak zbudou nějaké dva týdny, kdy už bude pohodička a to uteče jako voda. No a pak už budou letní prázdniny.
Když už "jedu" (píšu) takhle postupně tak se dostáváme k další částí. Po prázdninách zase začne škola - to už půjdu do 9.třídy. Na začátku října pak pojedou zájemci naší školy do Anglie mezi, které se řadím i já. Konkrétně samozřejmě do Londýna . Nevím proč se to plánuje takto moc dopředu (už máme vyplněné návratky a brzy se bude celý zájezd platit), ale je to tak. Už se hrozně těším.
 


Komentáře

1 chrisandkate chrisandkate | Web | 13. května 2011 v 21:49

Pozitivně myslíš :-)

2 Čivava Čivava | Web | 14. května 2011 v 17:04

[1]: :-)  :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama