Červenec 2012

Blog je (po)klad

23. července 2012 v 17:28 | Čivava
Prohlížím si stopy, které jsem zanechal na internetu. Je toho málo i moc, všechno záleží na úhlu pohledu. Našel jsem staré komentáře z roku 2007, kdy jsem měl svůj první blog (chvíli jsem váhal, jestli takto trapný název vůbec zveřejňovat - thesims2honzik.blog.cz). I když je možné, že můj první blog vznikl v roce 2006, ale jeho název si nepamatuju.
Od té doby uplynulo asi pět let. Dnes je mi 15, a za pouhé tři měsíce mi bude už (nebo terpve? ano, vše záleží na úhlu pohledu)16. Když si člověk čte staré články či komentáře, červená se. Jak jsem mohl napsat takovou blbost? Ale člověk se stále vyvíjí. To je přeci dobře!
Sakra, proč sem vlastně píši? Sám nevím...
Každé pondělí mi už několik let chodí email od toplistu s týdenní návštěvnosí. Neuvěřitelné je, že návštěvnost stále stoupá. Předtím, než jsem tento blog opustil, byla návštěvnost mnohonásobně nižší. Je to stejné, jako když nedávno umřel český vědec Antonín Holý. Většina lidí o něm nevěděla, až když zemřel, všechny zpravodaje o něm začaly psát.
Náhlá múza, napsat si pár řádků, mě zase opustila. Alespoň víte, že žiji. A víte, co ještě? Mám web. Jen nevím, jestli ho chci spojit s minulostí. Prozatím asi ne.