The Sims 3

Ostrov Barnacle Bay

28. září 2010 v 14:35 | Čivava

Zdánlivě hezký ostrov v pirátském stylu. The Sims 3 Store ho nabízí ke koupi za neuvěřitelně předraženou cenu. Narozdíl od krásného města Riverview, které je navíc zdarma je tento ostrov celkem prázdý. EA ostrov ošidilo hodně prázdnými pozemky, ale aspoň nabízí pár nových předmětů.
Info:
The Sims 3 Store nabízí město zde: http://cz.store.thesims3.com/barnacleBay za 1650 bodů SimPoints (1000 bodů stojí 10 €). Odkaz pro "Sims piráty": http://www.4shared.com/file/r8dbRrmv/Barnacle_Bay.html (upozorňuji, že nejsem zodpovědný za soubor, který budete stahovat).

Vesnička Riverview

28. září 2010 v 14:07 | Čivava

Druhé město, které je zcela zdarma a okouzlí vás svým farmářským stylem. Malá vesnička se nachází v krásné krajině. Pokud si vzpomínáte na originální komiks The Village byl nafocený právě v této vesničce. Obrázky si můžete prohlédnot v celém článku.
Info:
Ke stažení zdarma (nutná registrace) → http://store.thesims3.com/riverview.

Město Sunset Valley

28. září 2010 v 13:52 | Čivava

Toto krásné a poměrně velké město můžete shlédnout na několika obrázcích v celém článku.
Info:
Základní město The Sims 3.

Jak odblokovat obsah The Sims 3 Store

26. září 2010 v 12:18 | Čivava

Určitě jste už našli na internetu spoustu věcí z The Sims 3 Store ke stažení zdarma. Když jste ale stáhly downloady nešli prostě dát do hry. Co s tím? (V tomto článku je použit můj překlad návodu na www.thesims3tg.com + mé podrobné instrukce)
Tento návod je velmi podrobný a pokud budete postupovat přesně podle mích instrukcí mělo by se vám podařit odblokovat downloady.

Postup:

 1. Klikněte na tuto stránku: http://www.thesims3tg.com/2010/05/instalando-sims3pack-protegidos-apos.html.
 2. Na stránce najdete portugalský návod a poté anglický návod. Pod anglickým návodem je cca 15 adres.
 3. Klikněte na mnou odskoušenou adresu megaupload (třetí od shora).
 4. Objeví se vám pravděpodobně stránka s videem. Nahoře v pravo je napsáno Skip advertisement. Klikněte na něj.
 5. Konečně jsme na megaupload.com. Opište kód a klikněte na Download file. Musíte počkat 45 sekund (zobrazuje se odpočítávání) a nakonec klikněte na Regular download.
 6. Až se vám soubor stáhne měly by v něm být tyto čtyři soubory: TG.exe, Unblock.exe a dva textové dokumenty instruções a leiame

 7. Najděte si ve vašem počítači složku, kde máte vaše downloady. Nejpravděpodobněji najdete složku zde: Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads

 8. Do této složky Downloads vložte tyto dva soubory, které jste si stáhly: TG.exe a Unblock.exe
 9. Hotovo!
 10. Kdykoli si stáhnete download, který není z ofic.stránek klikněte na Unblock.exe a objeví se vám příkazový řádek (obrázek níže), který je výše v obrázku. Až se vám zobrazí nápis ať stisknete libovolnou klávesu (v příkazovém řádku) downloady jsou odblokované a příkazový řádek můžete vypnout.

"Testovací cheaty" do The Sims 3

29. května 2010 v 11:41 | Čivava

V celém článku najdete cheat z Cestovní horečky!
Jak už jistě znáte, ve hře musíte první stisknout zároveň tyto tři klávesy [Ctrl]+[Shift]+[C]. Jakmile stisknete tyto tři klávesy zobrazí se vám modré okno. Do toho v horní části obrazovky můžete zadat libovolný existující cheat. Jakmile cheat napíšete stačí potvrdit klávesou [Enter]. Aby vám fungovali cheaty níže musíte zapnout tento cheat podle návodu výše: "TestingCheatsEnabled True". A pak už zadávejte jakékoli tyto cheaty:

Poradna The Sims 3

15. března 2010 v 10:21 | Čivava

Poradna The Sims 3 - www.civava.blog.cz

www.civava.blog.cz

Potřebujete poradit ohledně hry The Sims 3? Máte s hrou jakékoli potíže od downloadů až po cokoli jiného? Stačí se obráti sem do komentářů a čekat odpověď!


Pravidla poradny:
 1. Na otázky, které již byly jednou zodpovězeny se znovu neptejte
 2. Do komentářů pište pouze dotazy na hru Sims 3
 3. Toto není warez fórum
 4. Nezapomeňte psát slušně a srozumitelně
Ikonka poradny
Pokud chcete aby se o poradně dozvěděli i ostatní dejte si na viditelné místo na blog tuto ikonku. Je to samozřejmě dobrovolné.

The Sims 3: Vytvoř simíka

21. ledna 2010 v 18:42 | Čivava

The Sims 3: Vytvořit Simíka je samostatně fungující editor postav vyňatý ze základní verze hry The Sims 3. Umožňuje: vytvářet a upravovat unikátní a rozmanité Simíky v plném rozsahu, bez jakéhokoli omezení (oproti The Sims 3), editace se týká jak fyzických vlastností postavy a detailů obličeje (tvary a proporce očí, nosu, obočí atd.), tak účesu, obuvi, doplňků a oblečení. Navíc můžete určovat a kombinovat povahové vlastnosti Simíka. Vytvořené postavy si můžete uložit a použít v základní hře The Sims 3, nahrát do The Sims 3 Exchange a sdílet s komunitou hráčů z celého světa.
(Zdroj: xzone.cz)
Editor stojí 149 Kč a můžete ho zakoupit zde.

Cheaty do The Sims 3

28. prosince 2009 v 20:23 | Čivava

Hodně z vás asi vyhledává všemožného cheaty (tj.- podváděcí kód, čte se - [čit]) do tohoto skvělého simulátoru. Zde máte všechny cheaty, které do této základní verze existujou.

Ve hře musíte první stisknout zároveň tyto tři klávesy [Ctrl]+[Shift]+[C]. Jakmile stisknete tyto tři klávesy zobrazí se vám modré okno. Do toho v horní části obrazovky můžete zadat libovolný existující cheat. Jakmile cheat napíšete stačí potvrdit klávesou [Enter].

The Sims 3 - info

19. října 2009 v 11:27 | Čivava

Svoboda v The Sims 3 vás inspiruje díky nekonečným kreativním možnostem a pobaví vás nečekanými překvapeními, která mohou být více, či méně příjemná. Vytvořte si více než milión originálních simíků a ovládejte jejich životy. Přizpůsobte si vše od jejich vzhledu, přes osobnost až po domov snů. Poté se s nimi vydejte objevovat nová místa ve městě a setkávat se s dalšími simíky ve čtvrti. Online naleznete exkluzivní doplňkový herní obsah a rozsáhlou paletu onlinových funkcí, včetně bonusu v podobě SimBodů v hodnotě 6 Euro a dalšího města ke stažení. Díky zbrusu novým rychlým výzvám a příjemnému hernímu systému vám The Sims 3 poskytují svobodu volby zda naplníte osudy svých simíků a splníte jim jejich sny, či nikoli!
(Zdroj: thesims3.com)
(X)zone / EA Store | Klik | Klik

Cheaty do této hry naleznete ze - Klik

 
 

Reklama